Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szalonna hízlal?

A szalonna hízlal?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem ha kolbásszal és egy pohár meleg zsírral eszed.
2010. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
nem feltetlenul. Ha azon a napon nem eszel edesseget, es ha nem este eszed, akor nyugodtan.
2010. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy hizlal, de ha keveset eszel úgy, hogy előtte kisütöd, akkor nem olyan gáz. Mint pl. a mikor túrós csuszát eszel. Mondjuk elég kalóriás az az étel is, de ha semmit se viszünk túlzásba, akkor nem lesz gond. Én kb. egy sütis tányérral eszem belőle, és nem híztam még el. Pedig nálunk van vagy két hetente, mert nagyon szeretjük. :))
2010. ápr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem túl egészséged, de alapvetően nem ezzel van a baj, hanem a hozzá evett kenyérrel (tésztával).
2010. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

A magas inzulinszint mellet bevitt zsír könyebben raktározódik. A szénhidrát pedig emeli az inzulinszintet.

Ha viszont magában eszed, megfekszi a gyomrod, mivel a zsír nehezen emészthető, (a hosszú szénláncú zsírok) nagy megterhelés az epének, gyomornak. A magas triglicerid és koleszterinszint pedig az ereket károsítja.

Én soha életemben nem adnék ilyen mocskot szegény szervezetemnek.......:-)

Persze ha valaki útálja magát és szeret szarul kinézni és fiatalon meghalni, az egye csak.....

2010. ápr. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BIZTOS NEM FOGYASZT!
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!