Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi sport az ideális? Ha...

Mennyi sport az ideális? Ha 10 kg-t szeretnék leadni szép lassan, az életmódváltáson már túl vagyok

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy lennél túl az életmódváltáson, ha nem sportolsz?


Maximum elkezdted.


Szerintem heti három a minimum, kezdetnek 1-1,5 óra, később emelhető a mennyiség vagy a gyakoriság, attól is függ, mit csinálsz. Nekem a bemelegítés-edzés-nyújtás minimum másfél órát jelent. (Ez tehát nem tiszta, maximumon nyomott edzésidő.)

2016. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Talán értelmezd a kérdést...azt kérdeztem,hogy mennyi az ideális. Nem írtam,hogy nem sportolok.Azért köszönöm a válaszodat és a jótanácsot. :)
2016. nov. 19. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel még fogyni akarsz ezért én minimum 3-at, de inkább 4-et írnék. Saját példám, hogy heti 2 sporttal és kajára figyeléssel szintet tartok, nem fogyok, nem hízok. Ha fogyni szeretnék akkor kell a heti 3-4 sport, illetve diéta. De ezt mindenkinek magának kell kitapasztalni. Nekem könnyebb sporttal fogyni, hiszen akkor nem kell annyira levinni az energia bevitelt, hiszen a sport rásegít az elégetésükre. Emellett persze, ha sportolsz és úgy fogyszm nem leszel plötyi, mint aki sport nélkül fogy. Úgyhogy én heti 3-4 alkalmat írnék.
2016. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!