Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom, hogy...

Mennyit kéne fogynom, hogy ideális méreteim legyenek?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom a méretek megadása sosem elég, mert kép kell, meg minden, de azért ha valaki le tudná írni, hogy kb mennyi cm-t kell leadnom az alábbi helyekről, hogy ideális legyen, azt megköszönöm:


súly:67kg

magasság:167cm


has:94cm (itt mennyi az ideális?)

comb:59cm (itt mennyi az ideális?)

kar:31cm (itt mennyi az ideális?)



2015. máj. 25. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre egyszerű válaszolni!


7 milliárd 300 néhány millió ember él a Földön, mindenkinek más az ideája, nem lehet megfelelni mindnek. Tehát ebből következik, hogy has, comb és kar is ideális, nyilván nem mind a 7 milliárd nézőpontból, de ugye az nem is lenne reális.


A saját nézethálómat nem feltétlenül erőltetném rád, akkor az az lenne, hogy egyél minőségi kajákat, így beáll a szervezeted egy (szerintem) egészséges zsírmennyiség fenntartására, ami jól mutat (számomra) a nőkön.

2015. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy eü. szempontból az a legjobb, ha a derekad max. fele a magasságodnak, vagyis a te esetedben 83,5cm.
2015. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a mellbőség 89 cm a derék 80 cm a csípő pedig 102 cm has 95 cm a comb 59 cm a kar 28 cm. 158 cm és 67 kg.

Nekem ideális lenne ha csípőm 85-90 cm lenne.

2015. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!