Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy egy kemény nap után bezabáltatok?

Figyelt kérdés
Durva bűntudatom van, igaz még csak most kezdt a diétát, de nem volt meg a megfelelő vacsora alapanyagom ezért össze-vissza ettem. Mit lehet ilyenkor tenni? Folytathatom ugyan úgy a diétát?

2016. nov. 20. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:

"Folytathatom ugyan úgy a diétát?" Ertelmeten kerdes. Ha nem folytatod akkor mi lesz?


Sok kemeny napom van, de nem zabalok be. Amig fogyni akartam havi 1 csaloetkezest tartottam. Most hogy lefogytam es izmot epitek, most heti 1x eszem felre. Ha ugy csinalod pl minten es vegigkuzdod magad a honapok vegen sokkal jobban eso a jutalom.

2016. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, volt olyan napom, amikor 3400 kcal-t ettem 1400 helyett. Utaltam is magam rendesen. 2000 kcal-t ledolgozni nehez, igy arra szantam el magam, hogy a kovetkezo ket napot bojtolom. Egesz jol osszejott, de azert hosszabbra nem nyujtanam.


Ha tervezett "csalonapod" volt, akkor ne erezd rosszul magad, ha viszont varatlanul jott a bezabalas, akkor gondolkozz el az okan, es probalj megoldasi javaslatokat talalni.

2016. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Felőlem lehet akármennyi kcal, ha elém kerül egy jó pacal.:D
2016. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ez a diéta egy nagy marhaság pénz lehúzás semmi más
2016. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 20. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz kemény nap :D

Igen, volt pár 4000 kcal-os napom volt, amióta fogyni kezdtem. Engem nem zavar különösebben :D.


Nyilván folytasd, HA jó a diéta. Ha önsanyargató, koplalós, nem neked való, akkor változtass.


Miért, szerinted mit kéne tenned? "Jaj, ettem kicsit többet, elásom magam vagy maradok KÖVÉR....?" Ez elég rossz hozzáállás lenne :D

Nem történt semmi, max. ma nem fogytál. Esetleg picit egészségtelenebbül ettél, de lehet, hogy pont nem.

Nem kell tenni semmi különöset.

Bűntudatod sose legyen ilyenek miatt, az csak árt.

Lelkileg egyeseknek pont kell néha ilyen lazázás... Ne mindig ez legyen, akkor le is fogyhatsz. S ne étellel vigasztald magad ésatöbbi (egy bizonyos szinten túl, mert az OK, hogy jólesik és ez helyrehoz kissé), mert az több szempontból sem jó.

2016. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sose koplalnék a jó alakért, a diétám is csak annyiból áll,hogy kevesebbet eszem és tudatosabban
2016. nov. 20. 20:18
 8/9 anonim ***** válasza:

"Csak"?! Ez nem "csak", ezt így kell csinálni :) S deficitet tartani sokaknak igenis nagy dolog.

A koplalás nem jó módszer, nem ez hozza a jó alakot, bár fogyni persze lehet vele (izomból is), aztán esélyes a visszahízás a belassult anyagcsere és a kiéhezés miatt...

2016. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát persze nem "csak", de ugye vannak olyanok akik ezt sokkal komolyabban csinálják
2016. nov. 21. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!