Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1hónap alatt ki fogyott...

1hónap alatt ki fogyott 10kg-t? Tanácsokat várok!

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 10:13
 1/7 anonim válasza:
Én nem
2016. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se, ez csak olyan 250kg túlsúlynál lehetséges körülbelül.
2016. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gugu Gabor válasza:
75%
A múltkor olvastam hogy egy pali a vonat alá esett és levágta a lábát... na pld ő.
2016. nov. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En egy honap alatt kb.8 kilot fogytam.

Minden ott kezdodott, hogy vettem egy orszaguti biciklit es megtetszett. Eldontottem, hogy normalis eletet kezdek es elkezdtem teljesen egeszsegesen etkezni es edzeni. Sok kilometer tekeres majdnem mindennap illetve huzodzkodasok stb. Lement hamar 12 kilo korul azota lassabban megy de 30 nap alatt meg lehet csinalni szerintem a 10 kilos celt csak sok kitartas es normalis etrend kell hozza

2016. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Extrém edzés kell hozzá (aki a Himalájában futott napi 100 km-t és nem bírt enni, ő sokkal gyorsabban is fogyott, persze kilókat izomból is) vagy irtózatosan nagy túlsúly, szolid evéssel, de ilyen esetben is csak 8 kilóval találkoztam, persze vizet is veszthetsz...
2016. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Mount Everest alaptaboraba mesz napok alatt ledobod, ugy, hogy csak fekszel es eszel.


Javaslom tovabba a mandulamutetet, nekem bevalt.

2016. nov. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koncentrációs táborban is le lehet adni
2016. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!