Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így hogyan lehetne fogyni?...

Így hogyan lehetne fogyni? Kommenteket lécci írjatok! (? )

Figyelt kérdés
Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést de nem vagyok ma túl fantáziadús...:D. Szóval nekem olyan gondom van hogy alapból elég szerencsétlen alkatom van, és ezenk azt értem hogy az a gyorsan hízó nagyobb combú/fenekű lány vagyok... Nem vagyuk duci ,túl súlyos , csak a lábaimból és a fenekemből szeretnék leadni... Most vagyok 152cm (sajnos..mert nagyon utállom hogy ilyen tökmag vagyok de remélem azé' növök még :/ ) és 45-48 kg.. Tudom nem hangzik túl soknak de mostanság minekni már olyan gelesztás, meg igazság szerint ahogy már mondtam a combomról és a fenekemről szeretnék adni mert az nagyon előnytelen... Az lenne az kérdés hogy milyen mozdulat ( hülén fogalmaztam) vannak comb/FENÉK lefogyáshoz?.Amúgy 1 évig boxoltam 3 évig karatéztam szóval bármilyne sportokat mondhattok... Most eljárogatok tesómmal kondizni... Szeritetek 13 évesen a konditerem megfelelő dolog ? . bocs hogy ennyit dumáltam, de lécci attól még írjatok :$.
2010. ápr. 29. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen és még egy kérdés de remélem még nem fárasztottalak le titeket: a sok sportolás gátolja a növekedést, vagy inkább segít a növekedésben? .Vannak oylan gagkorlatk ami nyújt így magasabb leszek vagy úgy is fogok nőni még? (anya 160 cm apa 185 cm )
2010. ápr. 29. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem járj inkább úszni, az tuti nem gátol a növekedésben :) amúgy én ezt csinálom:

[link]

illetve szoktam tornázni, és előtte betestápolózom a combom, aztán azzal a folpack fóliával betekerem :)

én két hónap erős edzéssel, úszás és torna mellett szobabiciklizéssel fogytam egy keveset, és gyönyörű combjaim lettek mások szerint :)

13/L

2010. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Gratula pont ilyen alkat vagyok...az eletem egy nagy rakas szenvedes miatta....Amugy ez az alkat ha nem vagy kover se nem sovany mert nekem mar sikerult ezt elernem egyszer....A fiuk kajak bevadulnak ezert az alakert...de ha mar egy kicsi felesleg is van rajtad..akkor meg a majom se venne el toled a lekvaros kenyeret...kesz csod....sztm reggelizz ebedelj 1.20 perc torna Cindy Crawford workout...utana meg csak zoldseg gyumolcs puffasztott rizs fott tojas meg ilyenek....en igy csinalom...semmi nasi semmi csoki semmi udioto csak viz
2010. ápr. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jah es bocs hogy ezt lehagytam de a combod meg a feneked soha nem lesz olyan mint azoknak az anorexiasaknak mert ilyen alkat vagy + en is ,,,sajna:(

[link]


[link]


[link]


[link]


Nagyjabol ennyi...en azert utalom mert nekem nincs szemelyi edzom hogy dogosse tegyem magam....hiaba van korte alkatom...

2010. ápr. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. máj. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!