Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csao Mai napon 3 kerdesem...

Csao Mai napon 3 kerdesem lenne . A tobbit lennt talaljatok. Lehet e ennyit fogyni?

Figyelt kérdés

1kerdesem: rendszeres sporttal,eletmod valltassal naponta kb 4 orat intenziv sportal lehet fogyni szerintetek 40 nap alatt kb 8-10 kg-ot?

2kerdesem: 4 nap alatt 1kg lehettseges napi 4 ora intenziv sporttal?

3.kerdes egy varrono 1 vagy 2 nap alatt meg e tud varrni egy uj ruhat?



2016. nov. 22. 20:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a 3.kerdesnel azt akartam kerdezni h 1 vagy 2 het alatt*
2016. nov. 22. 20:07
 2/7 anonim ***** válasza:

A varrónőt kérdezd, egyszerű ruhát gyorsan meg lehet varrni, bonyolultabbat nem, ráér-e, erre mi nem fogunk tudni válaszolni.


Bizonyára lehetséges, csak kemény, nem akárkinek megy, sok izmot veszt a delikvens s egyáltalán nem ajánlott, mert nem egészséges, durva sokk a testnek.

Mezei halandó hamar összeesik. Aki kibírja, annak pedig valószínűleg nincsenek ilyen problémái, hisz eddig is sokat edzett, attól van állóképessége... S ritka az, aki túleszi magát nagyon aktív sportos élet mellett.

2016. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segittsegedet:)
2016. nov. 22. 22:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Heti 0.5-1 kg fogyás a normális.Komolyan ma jutott eszedbe,hogy sűrgősen le kellene adnod majdnem 10!kg-ot?Nem nézel reggelente tükörbe?Ahhoz is idő kellett,hogy felhízlald magad és ahhoz is idő kell,hogy leadd a felesleget.A kérdés elméleti,lehet,hogy 2 napig sem bírnád.Napi 4 óra intenzív sport..na azt megnézném.Egyél alkalmanként keveset.Igyál sok vizet.Cukros,lisztes kajákat iktasd ki!Hús,zöldség,gyümölcs(mértékkel)ezeket edd.Végezz súlyzós edzést kardióval.Heti 1 pihenőnapot azért engedj meg magadnak.Szerintem 1 óránál ne húzd tovább az edzést.Sok sikert!
2016. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. nov. 22. 23:33
 6/7 anonim válasza:

Csáóó neked is!

Váááá én azt a 4 óra sportot egyhuzamban sztem nem bírnám :D De egyébként is, a kalóriabevitel a lényeg inkább és nem a 4, 6, 45345 óra sport.

Én a ketogén diétát tartom, vagy angolosan LCHF (low carb, high fat) diétát. Azzal kezdetben jó sokat lehet fogyni hirtelen, az első 2 hét kb. kicsit nehéz, mert ugye bele kell rázódni, de sport mellett ha betartod, egész hamar látod az eredményét.

Azután a kritikus két hét után már sokkal frissebbnek is éreztem magam.

Ha a varrónőnek nincs sok dolga és szépen megkéred, lehet, hogy meg tudja, de erre nyilván ő tud választ adni.

2016. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2016. nov. 26. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!