Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire lehet jó illetve...

Ez mennyire lehet jó illetve hatásos?

Figyelt kérdés

[link]

Kérlek nézzétek meg ezt a honlapot.

Várom a véleményeket,hogy szerintetek,jó-e,illetve jó lehet vajon,hatásos?

Esetleg próbálta már valaki? A tv-ben is reklámozzák.


2010. ápr. 29. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is megy a duma, hogy ja hát kérem természetesen nem elég ez a csodaszer, meg kell tanulni táplálkozni, egészséges dolgokat enni, mozogni, napi 5-6-szor kicsiket enni stb... Ezeket ha önmagában betartod, lefogysz. Ha nem, akkor meg mindegy mit szedsz. Sajna ez van, de ha sok felesleges pénzed van próbáld ki...

2010. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én már sok mindent kipróbáltam 47kg-ról fel mentem 90-re. Minden csodaszert, tornát kipróbáltam. De semmitartós. Ami be vált, már 2éve naponta 2,szer eszek/11h-17h/ mindent mértékkel és fogytam 21kg-ot. És nem jött vissza semmi. Próbáld ki.
2010. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, én szedtem egy rövid ideig, de abbahagytam mert enyhe hasmenést csinált, ami nem fért bele a napirendembe. Amúgy hatásos volt. Nem szeretném nagyon részletezni, de az elfogyasztott ételekben lévő zsír egy részét úgy segítette át a szervezetemen, hogy a wc-ből köszönt vissza. Most már nem nagyon vagyok híve a gyógyszereknek, de ha másképp nem megy, akkor próbáld ki, hátha neked jobban beválik.
2010. ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!