Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók! Aki futással szeretn...

Fogyózók! Aki futással szeretne fogyni, mennyit futtok és hányszor egy héten? Mellette mennyi szénhidrátot és fehérjét esztek?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszotokat.
2016. szept. 1. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már lefogytam 35 kilót és itt vége is, most épp izmosodni próbálok, de hátha érdekel az én véleményem is:

2 hónap futással értem el oda (előtte 105ről 90re fogytam), hogy ment egybe 8-10km, így heti 4x futottam ennyit, minden másnap, a köztes napokon pedig konditerembe jártam. 170 centi most 70 kiló vagyok. Fogyáskor 250ch 200 fehérjével kezdtem, aztán 90 kilósan 200 ch 180 fehérje ment, majd 80 kilósan 150 ch 150 fehérje és emellé mindig fixen 60g zsír.

2016. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most kezdek majd újra futni a jó idő beköszöntével, de nyáron rendszeresen jártam, heti 4 és 6 alkalom között. Mellé ugróköteleztem. Nagyon szépen látszott a hatása és igazából nem emlékszem, hogy bármilyen diétát követtem volna mellé, sok-sok gyümölcs és zöldség, sok folyadék, ezek nagyon fontosak.
2017. febr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!