Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 30 perc szobabiciklizésse...

Napi 30 perc szobabiciklizéssel lehet fogyni 3-4 kilót?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az étrended mellette? Nem a mozgás fajtája a mérvadó, hanem az étrend. Én 33 kg-ot adtam le szobabiciklivel és sulyzós edzéssel, de mellette nagyon jó és betartott étrendem volt.
2016. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tészta teljesen ki van irtva az étrendemből, cukor ki van rakva. Ebédre húst eszek kizárólag rizzsel, semmi burgonya, vagy főzeléket feltét nélkül. Vacsorára teljes kiőrlésű pékárút, natúr sajttal, felvágottal, de keveset. Majdnem minden nap megengedek magamnak egy 50 grammos csokit. Ennyi.
2016. nov. 25. 17:04
 3/13 anonim ***** válasza:
önmagában a tészta és a cukor megvonása nem okoz fogyást, maximum elősegíti. felvágott minek pl? ipari hulladék, 0 tápértékkel. rizst eszel, az is CH, bár jó forrása annak, de el lehet úszni vele, mert magas az értéke. nekem napi 80 g a rizsadagom a diéta utolsó részében.
2016. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mennyiség kérdése. Napi 10 gramm ch-val és 4 óra intenzív mozgással is lehet hízni, ha az ember elég sokat eszik.


A mozgás nyilván segít valamit, de az még fontosabb, hogy mit és mennyit eszünk.

2016. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A főtt rizs szerintem igencsak lightos (bár engem nem laktat, ami ellensúlyozza ezt), de persze van, akinek 300 gramm rizs egy étkezés (a testépítésbeli hozzászólások alapján) :D Ez viszont ritka. Egy adag rizs nem vészes egy ilyen alapból visszafogott étkezésben. A kérdező a leírása alapján nem hinném, hogy sokat enne, így igen esélyes, hogy összejön a fogyás, csak ugye konkrétumok nélkül nem lehetünk biztosak benne. A kenyérrel is el lehet szállni, de azt írta, az se sok.
2016. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy úgy kellett volna feltennem a kérdést, hogy érdemes-e vennem szobakerékpárt, hogy le tudjak adni 3-4 kilót, és utána szinten tarthassam magam vele.
2016. nov. 25. 17:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
érdemes. de mint már írtam, minden az étrenden áll vagy bukik! ha nem jól eszel, akkor mindegy az egész.
2016. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Más meg azt mondja, hogy zabálhatsz, ha ledolgozod.
2016. nov. 25. 17:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a kettő végülis ugyanazt jelenti :D

De napi 30 perccel nem dolgozol le sokat. És 300 percet is túl lehet enni, ha az ember olyan...

2016. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ha keveset eszek és még rá is tekerek, az jó, nem? :)
2016. nov. 25. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!