Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek letudok fogyni 10...

Szerintetek letudok fogyni 10 kg-ot karácsonyig? Ha igen hogyan? Igazából fogyózom eddig 11 kg-ot sikerült leadnom de most szeretnék ha nagyobbat ugrana a mérleg többi lent.

Figyelt kérdés
Kalóriabazist használom nem nagyon sportoltam úgy adtam le 1,5 hónap alatt 11-kgot.. Most ha sportolnek akkor több lemenne? Mit sportoljak?

2016. nov. 28. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem már 11 kg fogyás is soknak számít ilyen rövid idő alatt. (mondjuk 151 kg-ról 140 kg-ra eltudom képzelni). Minél kevesebb kiló vagy úgy csökken a kalóriaszükségleted is, szóval egyre lassabb ütemben fogsz fogyni.
2016. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit szoktak írni, hogy normálisan elérhető az heti 0,5-1 kg fogyás, úgyhogy általad írt 11 kg mínusz 6 hét alatt elég extrémnek tűnik.
2016. nov. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is túlzás.A "hirtelen fogyás" nem egészséges.A rendszeres mozgás pedig hozzátartozik az élethez is ,nemhogy diétázás alatt.Súlyzós edzés+kardió.
2016. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én 90kg-ról fogytam 79 kgra... Akkor kB 75 kgra/ 74kgra sikerül szerintetek?
2016. nov. 28. 12:26
 5/7 anonim válasza:
53%

Mert ha nem mi lesz?

Nem hoz a jézuska ajándékot?

2016. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk mi jósok. Te viszont tudod,. milyen tempóban tudsz fogyni s ha ez lassú, akkor tudsz fogyni gyorsabban, ha bekeményítesz. Heti fél-1 kiló épp eléggé gyors fogyás, ne akarj fölémenni, az már szinte biztos, hogy izomvesztést okoz, esetleg koplalást, nehéz is nagyon...

Mozgás, jó étrend, esetleg a lélek megerősítése, hogy karácsonykor ne zabáld fel a fél világot, ha arra hajlamos vagy (nem 1-2 napra gondolok, mert az semmi, de ilyenkor hetekre is lazáznak sokan)... S fogysz, amennyit fogysz. Nem hinném, hogy az életed múlik a nagy fogyáson (ha úgy lenne, akkor extrém kemény edzést ajánlanék, egész nap, ha bírod, viszonylag kevés evéssel. aztán vagy kibírod, vagy nem, de ha lefogyás nélkül szinte biztos a halál, akkor megéri a kockázatot. persze izom is menne le és nagy sokk lenne, de ugye, ez lenne a kisebbik rossz).

2016. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Heti fél-1 kiló épp eléggé gyors fogyás, ne akarj fölémenni, az már szinte biztos, hogy izomvesztést okoz,"


Nem. Nem szinte. Biztosan! Az izmok fenntartása 4x annyi energiát igényel, mint a zsíré. Ezért megvonásos fogyókúra esetén a szervezet elsősorban az izmoktól igyekszik megszabadulni. Főleg, ha nincs megfelelő mozgás beiktatva.

2016. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!