Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve velem...

Valakinek van kedve velem fogyni? 1 hetes intenzív fogyokúrara gondoltam aztán egy hetes lazabbra majd megint egy hetes intenzív 15\L

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nekem van kedvem fogyni, de nem veled, nem is ismerlek, miért fogynék veled? Vagy ha együtt csináljuk, megoszlik a munka? Egyik héten te fogysz többet, másik héten én?
2016. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha nyilván nem ismersz gondoltam majd leirod hogy mit ettél és mit mozogtal nem kell találkozni csak levelezni...
2016. máj. 9. 21:13
 3/8 anonim válasza:
Nekem lenne.. :)
2016. máj. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lenne kedvem:)
2016. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is:)
2016. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen intenzív meg lazább? Ne fogyókúrázz!!!


Könyörgöm nem értem a mostani tiniket... Annyi lehetőség van, minden második gyúrós oldal leírja, hogy életmódváltással és a jó makrókkal gyönyörűen le lehet fogyni és formálódni..

2016. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Teljesen egyet értek az előttem lévővel. 14 éves vagyok 172cm és 62kg.(72voltam fél éve). Próbáltam dietázgatni de mindig vissza jött. Életmódváltás és akaraterő kell, semmi más. Fiatalon kellett megértenem de meg kellett. Még mindig fogyàsban vagyok. "Azokat az utakat ahová megéri elmenni nem lehet lerövidíteni".
2016. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is lenne, ha még áll az ajánlat :D 16/l
2016. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!