Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a Szauna övet?

Próbáltátok már a Szauna övet?

Figyelt kérdés
sikerült tőle karcsúsodni? Persze tudom, hogy az étrend is fontos, és mellette sportolok is. Lenne lehetőségem most kedvezményesen venni egy övet, de nem tudom hogy megéri e egyáltalán. Nektek hasznos volt, vagy csak pénzkodobás?
2010. máj. 1. 08:09
 1/4 anonim válasza:

Én éveken keresztül használtam de semmit nem hatott pedig étrend is volt és ráadásul mozogtam is

felesleges pénzkidobás volt

2010. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pénzkidobás.

Használtam, fogyni nem fogytam egy gr-ot sem, ráadásul a melegítőszál kiégette a bőröm, pedig nem olcsó, gagyit vettem.

2010. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás. Vettem eyet régebben (nem olcsó gafgyit)...hát...karcsúsodni semmit nem karcsúsodtam vele, viszont szétégette a bőröm.
2010. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van masszázsos is egyben.

De semmit nem ér .Arra jó ha menstruálok és akkor jól esik a meleg a görcsölő hasamnak:)

Vagy abban jó még,hogy a krémeket jobban bedolgozza a bőrbe.Tehát én bőrszépítésre használom.)

Karcsúsodáshoz maradok a sportnál és helyes étkezésnél:)))

2010. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!