Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg nem érdemes megvenni...

Tényleg nem érdemes megvenni a szauna-övet, mert nem használ?

Figyelt kérdés
Sokat hallani róla, hogy nem ér semmit,nekem sincs éppen kidobni való pénzem.Valakinek van róla pozitív tapasztalata? esetleg,ha futás, vagy szobabiciklizésalatt használjuk, úgy se eredményes, 41 éves nő vagyok,65 kg , 160cm,és a hasamról nem ártana lefaragni...
2009. szept. 21. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Tök felesleges, ha futsz vagy biciklizel. Ne pazarolj rá 1 fillért se!!!
2009. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Az Egyesült Államokban már évek óta be vannak tiltva, mivel egy nagy átverés az öv:


[link]

2009. szept. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem leégette a bőröm,unokahugom nem hitte el kipróbálta...nem lett szép vége,szóval ne vedd meg
2009. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
46%
Semmi esetre se vedd meg! Engem ugyan nem égetett meg, de semmit nem használt...pénzkidobás
2009. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk bevált!!! :D

Nekem mondjuk sosincs annyi időm, hogy félórákat magammal foglalkozzak és szaunázzak, de a férjem tavaly nyáron használta és 2 hét után látványosan lefogyasztotta az "úszógumiját"!

Naponta 2x használta és 2 hét után leesett róla a farmerja! 1 hónapnyi használat után kb. 10 cm-rel csökkent a derékbősége.

2009. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

El sem tudom képzeli : hogyan égetheti le a bőrt valakinél, amikor hőfokszabályzó van rajta???...

Legkisebb állásában egészen langyos...

Legnagyobb fokozatban tényleg elég forró, de miért használnám FORRÓN, hacsak nem vagyok mazochista?!


Ezt csak úgy tudom elképzelni, ha valaki olyan szaunaövet vásárolt, ami nem szabályozható (valami olcsó gagyi?)...


A miénk DYRAS SAUNA BELT nevezetű, most is árulják akciósan a Rossmann boltokban kb.2500 Ft-os áron.


[link]


[link]


[link]


[link]

2009. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Sauna belt-ünk volt:)Nem szó szerint égette le,csak jól megpörkölt minket:)
2009. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
A 13:17 beíró által betett link cikkjében nem a szaunaövekről van szó, hanem a különböző elektromos ingereket adó övekről... (Elektromos áramütésekkel késztetik az izmokat összehúzódásra.)
2009. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

14:31-nek


A "Sauna belt" angolul van, ez magyarra fordítva = szauna öv (mindegyikre ezt írják, a gagyikra is)


Van hőfokszabályzója?

Mert ha van rajta hőfokszabályzó, akkor be lehetne állítani különböző melegségre, minimumtól maximumig!

2009. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Velform volt nah...volt hőfokszabályzó mégis égetett,ez van:)

De ne ezen vitázzunk már ok?

2009. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!