Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? 5 napig ugyanan...

Ez hogy lehet? 5 napig ugyanannyi kg vagyok,2 nap alatt meg lemegy majdnem egy kg.

Figyelt kérdés
Diétázom 3 hónapja. 100kg-ról kezdtem, most tartok 88.1kg-nál. Ezt ma reggel mértem. Általában mindig csak heti 1x mérem magam, de az utóbbi időben majdnem mindennap mérlegre álltam. Mindig reggel, üres gyomorral, wc után. És ugyanott van a mérleg mindig. Azt vettem észre hogy pl hétfőtől péntekig ugyanannyi kg vagyok. Pl a héten 89kg voltam. Aztán vasárnap ráállok megint a mérlegre, akkor meg már 90 dekával kevesebb. Ez hogy lehet? Egész héten szinte nem fogyok semmit, aztán 1-2 nap alatt meg majdnem egy kg-t? Persze ez nem baj, örülök, hogy szépen megy lefele a súlyom. Csak érdekel, hogy ez hogyan lehet.
2010. máj. 2. 10:28
 1/9 anonim válasza:
rossz a mérleged
2010. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet rossz, mert ahova járok edzeni egy sportclubba, ott is van mérleg, amin a sportolókat mérik. És az ugyanazt mutatja mint az enyém.
2010. máj. 2. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
én is minden reggel mérem magam már évek óta. és van úgy hogy egyik nap többet mutat van hogy jóval kevesebbet. ez az előző nap kajamennyiségétől is függ, na meg a víztől. lehet hogy aznap kevesebb viz van a szervezetedben ezért is mutat kevesebbet a mérleg. ez még nem tényleges fogyás, hacsak nem ezután minden nap ennyi vagy vagy kevesebb.
2010. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam fogyás lehet, mert utána mindig tartom a mért súlyt, aztán 7végén megint megy le belőle. Elég érdekesen megy nálam.
2010. máj. 2. 12:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg még az a furcsa hogy tegnap pont hogy többet ettem a szokásosnál. Nem sokkal mondjuk. De mégis kevesebb a súlyom. Szerintem ezt nem tudja nekem senki megmagyarázni:)
2010. máj. 2. 12:09
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem magyarországon lakom, és 1 hónapja hazamentem 1 hétre. amúgy figyelek hogy mit eszem de azon az egy héten tényleg ettem mindenféle sütit tésztát kenyeret stb.. és mikor visszajöttem akkor láttam , hogy fogytam majdnem 1.5 kilót :) na ezt én sem értettem. de amúgy szerintem örülj, hogy fogysz :)
2010. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Naná, hogy örülök, ez a célom végülis:) Köszi a válaszokat!
2010. máj. 2. 13:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezeket a mérőmániásokat. Ok, néha le kell csekkolni mi a helyzet, de egyébként nem az a lényeg amit a tükörben látsz? Lehet izmosodtál, és azért mutat többet, másnap meg nem iszol sok vizet, és azért mutat kevesebbet. A tükörben bízz!
2010. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, a tükör a lényeg. De azért heti 1kg fogyás nem olyan feltünő szerintem, hogy mindig észrevegyem. Pláne nálam, mert nagyobb súlyfeleslegem van. Ezért heti szinten mérem magam. Írtam is, hogy csak mostanában jött rám a napi méregetés.
2010. máj. 2. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!