Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre fogyjak? Már nem bírok olyan keveset enni, hogy az elég legyen a fogyáshoz.

Figyelt kérdés
Reggel megiszom 2 kévát 1-1dl tejjel,cukor nélkül,cukormentes tejszínhabbal. Eszem még félelőtt egy banánt,2db müzliszeletet (20g db-ja). Ebédre egy tonhalat,nagy adag öntetmentes sajátkészítésű friss zöldségekkel,max 50g sajttal. Délután iszom egy fehérjeshaket max fél dl tejjel. Esetleg még eszem egy banánt és nem fogyok!!!! Nem hiszem el,sőt még kcisit hízok is. pedig eljárok 2 naponta fél órát futni is..mit tegyek,már ennyit sem ehetek??
2016. dec. 12. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát így olvasva csupa olyan ételt eszel amiben sok a zsírtartalom. Miért nem eszel normálisan?? Én sokkal többet eszem mégis fogyok. Mondjuk a tej és banán nem a legjobb megoldás
2016. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem értem ez miért nem normális??

Nem szeretem a szendvicset így az off. Nem szeretem a húst így az is off. Nem eszem bolti édességeket,hipseket,kekszeket az is off. Mi maradt? Amiket felsoroltam nagyon finomak ,egyszerűek és szeretem,így nem éhezem és jól el vagyok,de ennél kevesebbet nem vagyok képes enni,mert akkor éhes lennék.

v van tipped h mit egyek h menjen le a súlyom?

2016. dec. 12. 16:50
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez édeskevés.

Tessék kiszámolni a kalóriaértéket!

A szervezeted valószínűleg átkapcsolt koplaló üzemmódra és egyszerűen mindent elraktároz, annyira kevés tápanyagot kap.


A két naponta fél óra futás meg lósz-t sem ér, mivel kb. egy óra mozgás kell egyhuzamban. Minimum.

2016. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Csodálkozol,hogy nem fogysz??

A kocsi sem jut sokáig üzemanyag nélkül...

Ledőlhetne már ez a keveset eszek akkor tuti fogyok féle felfogás.

Nem kell szendvicset enned,egyél túrót,tojást,mozzarellát,rengetek zöldséget.reggel gyümölcsöt,magvakat.

Ha nem eszel húst akkor pedig járj utána,hogyan pótolod mert fehérje nélkül nem fogsz fogyni.

2016. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Rengeteg zöldséget eszek,hihetetlen mennyiséget,senki nem eszik annyit mint én. Szóval az bőven elég. nem tudom milrt nem fogyok lehet sok a zsír?
2016. dec. 12. 17:54
 6/19 anonim ***** válasza:
megválaszolták már ..túl keveset eszel ,és a szervezeted éhezik ,ezért mindent amit beviszel elraktároz..egyél eleget ,napi 5x minőségi kaját, és hosszútávon jó lesz. Banánt én hanyagolnám ,mert csupa cukor az egész, max futás előtt,ha futsz egy jó 45 percet. A kajálás minőségén múlik a fogyás ,nem azon ,hogy mennyiségre mennyit fogyasztasz. Aki éhezteti magát ,az általában vissza is hízik, sőt dupláját, ha egyáltalán fogyott valamicskét. Rendesen kell kajálni ,és mozogni. Elfelejteni ezt a minél kevesebb eszek dolgot annál gyorsabban fogyok le hülyeséget. Mert nem hogy csak egészségtelen ,de az ellenkezőjét éred el amit akarsz. És amit leírtál az édeskevés. Nagy része ráadásul szénhidrát. Müzli ,banán ilyenek felejtősek.
2016. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok...


ráadásul még annyit ,hogy a szervezet felébredés után reggel a legérzékenyebb a szénhidrátra, és te délig nem eszel mást csak szénhidrátot,abból is a sima gyors felszívódásút ami megalapozza az egész napos vércukorszint ugrálást..ezen is változtatnék

2016. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nézess pajzsmirigyet és vércukrot. Ezenkívül a többiek jól látják, lelassult az anyagcseréd a kevés ételtől, raktározol mint állat. A jó diétát okosan kell csinálni nagyon.
2016. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
1200 kcal-val sem fogytam. Aztán elhagytam a tejtermékeket. Azonnal lement a maradék. Ennyi tejszarmazek mellett persze hogy nem fogysz. Ezt leszamitva is elég rosszul eszel. Min. 70% múlik a kaján, ezt ne feledd. Hajrá!
2016. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Kevés a mozgás, hogyan jusson el az oxigén a zsírszövetbe, ha nem áramlik át rajta megfelelő mennyiségű vér, mert pihenteted magad.Naponta legalább 4-6 km-t kell gyalogolni. Egyél főtt céklát és savanyúkáposztát,ami segít a bélmozgásokban. Itt a gyakorin olvastam egy kis önkínzó, de hatásos edzést, az illető 15-20 kg-mal megtöltött hátizsákkal gyalogol naponta 6-10 km-t.
2016. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!