Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak kéne lennem?

Hány kilónak kéne lennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves fiú vagyok 166 cm magas, és a mai nap néztem a neten, hogy 60 kilónak kéne lennem. Igaz a kalkulátorban 18 év a minimum, amit meg lehet adni, de szerintem nem változtat olyan sokat a két év. Nos ugye az internet szerint 60 kilónak kéne lennem, viszont én csak 50 vagyok. Igen, tudom, nádszál gyerek vagyok. Tényleg kéne még +10 kiló, hogy normálisan nézzen ki a testem?

Előre köszi!



2016. dec. 12. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. 166/60-nal nagyon pocakos lehet egy srác, ha kevés izom van rajta. Megfelelő testzsírszázalék kell s annyi izom, amennyi, ez ízlés dolga is, persze egy szint alatt nagy gondok vannak.

Te még nem tűnsz vészesnek, mindössze a helyedben elkezdenék gyúrni, jó korban vagy hozzá, már súlyzózhatsz is bátran. De ha nem akarod, nem kell, de valamit azért mozogj.

2016. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem max:5-7 kg-t hízz majd pedig kezdj kondizni,izmosodni
2016. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kondizni nem szeretnék, az nem az én világom.:) Maradok a biciklizésnél, ami napi kb 50-60km, de sajnos nem igazán segít sok mindent, szerintem.
2016. dec. 12. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont hogy sokat számít az a két év ebben a korban: Statisztikák szerint (iskolai mérések) 7 kilót nő a súlyuk a fiúknak 16 és 18 éves koruk között.

Még egy fellelhető támpont: Azoknak a 16 évesnek a körében, akik 174cm magasak 61 kiló a statisztikai átlag.


Mindkettőből következik, hogy valahol 53 kiló környékén lehet a neked való súly. Továbbá az ideálistól +/- 10 kiló eltérés szintén normálisnak nevezhető.


Magyarul teljesen normális alkatod van, egy fiú ebben a korban bizony sovány, ez van, ez az élet rendje.


Hát a biciklitől aztán nem fogsz hízni...

A tüdőt lihegtető sportok fogyasztanak. A gyúrástól lehet felszedni pár kilót. De amitől valódi eredményt várhatsz, az az idő múlása. 10-15 év múlva 20-30 kilóval nehezebb leszel, ha akarod majd, ha nem. Úgyhogy nyugi.

2016. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!