Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha bélférge van az embernek...

Ha bélférge van az embernek mégis hízhat?

Figyelt kérdés

Először is: nem én vagyok az:) Bár én is voltam kisebb koromban sajnos :S

Bnőm észrevette(súlyproblémákkal küzd), mondtam neki h menjen el orvoshoz, de utána nézett h ettől lehet fogyni, mert megeszi a kaját(?) Azt mondta h ő nem vette észre, de megpróbálja hátha fogy, már 2 hete ez megy nála de semmi, mondta h nem tudja h mióta lehet és szte hízik tőle, ez tényleg lehetséges? Hízás/fogyás?


2010. máj. 2. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Undorító, másrész baromi veszélyes ezzel szórakozni..


Egyrész nem lehet kiirtani ha nagyon elszaporodik mert betokosodnak az izmokba is, másrészt vannak oylan fonalférgek amelyek a nagy artériákba fészkelik be magukat ezáltal szépen tönkretéve az egész keringést és a szivet..


Gratulálok ehhez az elmebeteg ötlethez!!

2010. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én is mondtam neki, de ő arra hivatkozott h régen ezzel fogytak a nők..-> lol! :D

2010. máj. 2. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! és ne a barátnőddel takarózz...ekkora marhaságot, ha már esze nincs, akkor legalább tévézne, még valami orvosos sorozatban is volt ilyen, majdnem meghalt benne a csaj.....
2010. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. A bélférgesség betegség, és nem játékszer. És nem hiszem, hogy valaha is szántszándékkel fogytak ezzel bárkik is. Sürgősen orvoshoz kell vele fordulni. Arról nem is beszélve, hogy a környezetében élőket is megfertőzheti.
2010. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a barátnődnek, tényleg fogytak ezzel a nők. Amerikában volt. Be is tiltották, mert nem enyhe mellékhatása a halál, mivel a bélféreg okozhat bélelzáródást is illetve a fonálféreg átfúrhatja a belső szerveket.

Gondolkozzon el a barátnőd, mert nagy butaság amit csinál.

2010. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:o Ez komoly? Ráz a hideg eme elmebeteg,undorító ötlettöl!! Gusztustalan,nekem minden bajom lenne,ha férges lennék,azonnal vennék be féreghajtót!
2010. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tessék, ezt teszi a társadalom/média/egyéb fosok nyomása a fiatalokkal, bélférgesek lesznek, hogy lefogyhassanak, mint a modell csajok a képen (akik amúgy amikor épp nem bedrogozva fényképezkednek, akkor a vécében hánytatják magukat), jó irányba tartunk...

A következő mi lesz, direkt mennek kemoterápiára, mert az utána kinövő haj erősebb, mint a régi?

2010. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolom cérnagilisztája volt, abba nem lehet belehalni és nem okoz különösebb veszélyes kárt, de mindneképp ki kell iratani, orvoshoz fordulni, remélem megtette!
2012. júl. 21. 13:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta nem beszélünk mert megsértődött, de tudom h olvasni fogja
2012. júl. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!