Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A házi joghurtal vagy a...

A házi joghurtal vagy a boltival járok jobban?

Figyelt kérdés

Zuglóban élek és nemrég fedeztem föl egy boltot ahol házi tejet,tejfölt és joghurtot árulnak.Vettem és nagyon ízlett.

Fogyókúra és egészség szempontjából melyikkel járok jobban??

Köszönöm aki válaszol:))


2010. máj. 2. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom az mennyire zsíros. én bolti natúr joghurtot szoktam venni, azzal meg vagyok elégedve, meg tudom azt hogy 100g-ban mennyi a kalória. nem tudom ezek meg vannak e adva azokon a termékeken.
2010. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A boltival, mivel ott mesterséges úton tudják csökkenteni akár minimálisra is a szírtartalmat, míg a házi az gondolom jó pár százalékkal zsírosabb.

Egyébként a natúr joghurtokban kevés adalékanyag van, így az egészségedre (ha nem cukrozottat veszel) egyáltalán nem káros, sőt...

2010. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
házival... [link]
2010. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát mint látom itt is nagy a megosztottság:))))
2010. máj. 2. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a boltba, hogy mennyire cukrozzák, mi van benne, máshogy nehéz lesz eldönteni. Ahány házi joghurt, annyi recept!
2010. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Huuu,erre nem is gondoltam:) Amúgy egyáltalán nem volt édes.Érzékeny vagyok a túl édesre,kifejezetten nem szeretem az édeset/cukrot,így biztosan észre vettem volna:))

Bár szerintem a boltban úgy is azt mondják amit hallani akarok:))

De ha még hizlalóbb is picivel nem egészségesebb?? Mert inkább pár plusz deka(nem rossz a súlyom)mint a bevitt hülyeségek??!!:-)))

Köszönöm aki válaszolt/válaszol:-))

2010. máj. 2. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
20:27 a natúr házi joghurtot miért cukroznák? :-o
2010. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van cukor a natúr joghurtban, csak közel nem annyi, mint az ízesítettekben. Plusz a tejben is van alapból (tejcukor). Szóval tragédia nem lesz belőle, ha mértékkel tolod.
2010. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!