Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditeremben ki mutatja meg,...

Konditeremben ki mutatja meg, melyik gépet hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Eddig a barátnőmmel együtt jártam aerobikra. Az elmúlt évek a gyereknevelésről szóltak, eltávolodtunk egymástól. Szeretnék újra elkezdeni mozogni, de egyrészt nincs kivel, másrészt a gyerekek miatt nehéz előre tervezni, így az aerobik kilőve.

Nem messze tőlünk van egy konditerem, gondoltam, oda bármikor el tudnék menni, de a gépeket nem tudom használni. Van, aki megmutatja az első alkalommal, melyik mire való?


2016. dec. 17. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyi edző. Egy alkalom kevés lesz. Pénzbe kerül.
2016. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell személyi edző, az ott dolgozók szívesen elmagyarázzák, mit hogy kell kezelni.
2016. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ki? A recepciós vagy a takarító?

Lehet, hogy van olyan terem, ahol az "ott dolgozók" megmutatják, hogy hogy kell a gépeket használni, de nem ez a jellemző.

Amúgy sem árt egy kezdőnek némi edzői felügyelet.

2016. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl. nálunk sincs a konditeremben, aki elmagyarázza, mit hogyan kell használni.
2016. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ember feltalálja magát ha akarja.. :)

Először is elkezdel a neten nézelődni. Rengeteg edzős videó van fent, amiből simán láthatod, hogy mit-hogyan is kell.

Emellett számos leírás, stb. ami alapján a saját edzéstervedet is megcsinálhatod(de rengeteg készet is találsz).

Ha ezek sem lennének elegek akkor szimpátia alapján menj oda egy személyhez(Itt azokat ajánlom akiken látszik, hogy nem ma kezdték), és kérj Tőlük segítséget.


"Bocsi, de új vagyok itt. Nagy probléma lenne ha miután befejezted az edzést kérdeznék pár dolgot a gépek használatáról?"

Ha van ideje, akkor nyugodtan előhozhatod a kérdéseidet, de ne lerohanóan.

Illetve az első válasz után azonnal biztosítsd arról, hogy a segítségért cserébe szeretnéd meghívni valamire a büféből. Utána Ő is kedélyesebben fog válaszolni, hiszen látja, hogy nem vagy bunkó. Érdeklődsz, nem véletlen kérdezted Őt, stb.


Végül egy személyi edző sem rossz ötlet. Megkönnyíti a dolgot nagyon.

2016. dec. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!