Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék? (Bővebben...

Hogyan fogyhatnék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 159-163 cm és 50-53 kg. Félre értések végett ezzel nekem semmi bajom nem lenne, viszont elég előnytelenül van elosztva a testemen. Nekem is ugyanúgy a kényes, nehezen ledolgozható területeket jelentek meg a kishurkák.A comb és a has....

Próbálkoztam a futással,felülésekkel stb. kb két hétig.Semmi változást nem láttám csak még éhesebb lettem ami szerintem természetes.

Most kiderült hogy a normális 72-80 pulzusszámom helyett az enyém nyugalmi állapotban van 92 körül.

Emiat félek már futni is, mert mivan ha feljebb megy és hirtelen belenyilal a szivembe. (Párszor már volt ilyen)

Éppen ettől a félelemtől folyamodtam ahoz hogy minnél kevesebbet eszek, azaz szinte alig eszek. Ez a módszer egyáltalán nem egészséges és rettentő éhségem is van mellette. Szeretnék valami hatásos módot találni az én esetemre. Ha bárki tud valamiben segíteni kérem tegye meg. Köszönöm


2010. máj. 2. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
bringázz, vagy fuss normálisan: [link] ....esetleg ússz
2010. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos a futás meg az egyéb mozgásnak is csak akkor van hatása ha mellé van egy jó étrended, de 14 évesen ne kínozd magad, h nem eszel eszt meg aszt én, amit tudok javasolni, h a cukros üdítőket cseréld le szénsavmentes ásványvízre v teára, amit szeretsz persze a teába kevés cukor v semmi v édesítő és nassi is egy héten egyszer legyen, de akkor edd is meg ha olyan vagy, mert a szervezeted igényelni fogja! Ha nem bírod a futást kocogjál és akkor se esztelenül órákat ha nem bírod! Egyébként én azt is nagyon szeretem, amikor a kedvenc számaimra egy olyan 40-50 percet táncikálok az is hatásos csak olyan zenéket kell választani!
2010. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sportolástól hosszú távon a pulzusod is csökkenni fog. Én még soha nem hallottam olyat, hogy valakit eltanácsoltak volna a mozgástól, mivel kicsit magasabb volt a pulzusa, de lehet hogy csak én vagyok tájékozatlan, biztos választ csak orvostól kaphatsz.
2010. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze majd megyek orvoshoz ezzel csak én félek hogyha tesin is kimerülök és elkezd kalapálni a szivem, itthon edzés közbe is elöjönne. Cukros italokat egyáltalán nem iszok. Ásványvíz és 100%os gyümölcsleveket szoktam inni:) Persze a nasi egy héten egyszer kétszer erősebb mint én, nade ha jól esik:) Természetesen kínozni egyáltalán nem akarom magam, hisz nem az a célom hogy a 26-os gatya is lötyögjön rajtam :D Csak örülnék ha a combom és hasam szép vékony lenne. Próbáltam ezt a Rubint Réka tornát...megerősítette szóse róla a lábam viszont véknyabb nem lett csak izmosabb.
2010. máj. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!