Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érjenek...

Mit tegyek, hogy ne érjenek össze a combjaim?

Figyelt kérdés

Üdv.

Láttam sok helyen mindenféle napirendet a fogyás érdekében, viszont nem szeretnék konditerembe menni, se futni. Egy heti-rendre lenne szükségem, olyan gyakorlatokkal, amiket tudok otthon is végezni. Ha értesz az ilyenekhez írj kérlek, és megbeszélhetjük a részleteket. (Mit, hogy, csináljak?) Előre is köszönöm!


Utóirat: Kézilabdázok, nagyjából jó kondiban vagyok, kicsit nehezebb feladatokat is tudok végezni.



2016. dec. 19. 01:52
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Én youtuberól a fitnessblender edzéseit szoktam csinálni, a legtöbbje mutatja is,hogy hány kcalt égethetsz vele. Rengeteg videója van, tuti nem unsz rá egy darabig.
2016. dec. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, de ő nem mondja meg, mennyit csináljak, mennyi idő a végeredmény elérése, mennyit egyek ÉN, mert mindenkinél mások a szintek. (Nem tudom, érted-e.)
2016. dec. 19. 02:08
 3/25 A kérdező kommentje:
És nem tudja azt sem, hogy mi a célom.
2016. dec. 19. 02:14
 4/25 anonim ***** válasza:
Vegyél gumiköpölyt! Két hét alatt eltünteti a felesleget!
2016. dec. 19. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi de...izé... Természetes úton gondoltam fogyni, és még csak 15 vagyok, így ne írjatok hasonlókat.
2016. dec. 19. 05:06
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Par eve meg az volt a hiszti hogy mit tegyek hogy osszeerjenek a combjaim. Mert akkor meg az volt a xar ha lyuk volt a ketto kozott.


Lehet neked csontsovanyra kellene fogynod hogy ne erjenek ossze mert olyan a testfelepitesed.


Biztos hogy ilyen ostobasagokkal kell foglalkozni?

2016. dec. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Zavar, ennyi az egész. +Tönkreteszi a nadrág anyagát ott. A tartósabb farmerekét lassan, viszont ami volt kék kockás stretch nadrágom alig bírt ki 4-5 hónapot, pedig nem volt olcsó, és szerettem is...
2016. dec. 19. 09:23
 8/25 anonim ***** válasza:

SENKI a világon meg nem jósolja, hogy mennyit kell enned vagy mikor milyen eredmény lesz. Ez nem így működik.

Ha háj van ott, akkor megfelelő étkezés, persze edzeni eleve nem árt.

Ha genetika, akkor ez van.

2016. dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

A genetika is meghatározza, hogy összeér-e. Rossz hírem van, nekem még 43 kilósan is összeért, most 44-45 vagyok és továbbra is összeér.

A csípő szélességén is múlik. Ne ez legyen a szempont már.


És érdekes, nekem sose mennek tönkre ott a gatyáim, pedig nem veszek drága cuccokat.

2016. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Elég széles, még talán túlzottan is... De azért köszi, azért megpróbálok valamit tenni..
2016. dec. 19. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!