Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerülhet...

Szerintetek így sikerülhet lefogynom?

Figyelt kérdés

161 cm,és 67 kg vagyok,ami így kicsit soknak hangzik,de kb.62 kg-nak nézek ki sokak szerint.A hasammal nincs semmi bajom,van egy pici pocim,de nem zavar.Inkább a combom,fenekem ami kényesebb rész,oda hízok mindig.A lábaim nagyon vastagok,és bár sose lesz modell vékonyságú,de szeretném ha a mostaninál vékonyabb lenne.

Diétám holnaptól:

-nem eszek fehér kenyeret(?),cukrot,édességeket,csokit,gyors kaját(amit egyébként se szoktam sűrűn)

-egy napi étkezésem kb. így nézne ki:

-reggelire: 1 vékony szelet píritós,(fehér kenyérből,itt ahol élünk mást nem tudok venni sajnos)egy kis vajjal megkenve,rá egy szelet sonka szalámi,+uborka,paprika,retek,amilyen zöldség éppen van itthon+egy bögre tejeskávé,cukor és édesítő nélkül vagy 1 bögre zöld tea

-tízórai suliban általában 1 szendvics,vaj,sonka szalámi,ugyanaz mint reggelire

-ebéd ami van itthon,de kis adagban,ha rántott husi van,zöldség köretet eszem mellé,nem krumplit vagy rizst

-délután gyümölcs vagy joghurt

Este 6 után semmi!

Mellette mindennap iszom 2 liter vizet(szódavíz is ugyanolyan jó?)

Heti 3-4x 40-45 perc futás,megállásokkal,néha Rubint Réka tornája,mondjuk heti 2x.

Ezek mellet használok folpackot,azzal betekerem a lábam tornázás,vagy futás közben.

Lenne egy pár kérdésem még:)

1)Szerintetek így mennyit sikerülhet leadnom,és mennyi idő alatt?

2)A szódavíz is ugyanolyan jó mint az ásványvíz,vagy igyak inkább sima csapvizet?

3)A mozgás elegendő/sok/kevés?Heti hányszor fussak,milyen tempóban,mennyi ideig?

Légyszi,segítsetek,már január óta le akarok fogyni,de nem ment eddig:(

Egyébként -10 kg lenne a célom:)

Előre is köszönöm a válaszokat=)

16/L


2010. máj. 2. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:

délután nem eszel semmit? valamit iktass még be vacsira


[link]

2010. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy nem eszel fehér kenyeret, reggel is nyomod, meg tízóraira is. A rántott hús nagyon vacak, a bunda is fehér liszt+rengeteg zsír amit magába szívott, ennél rosszabb kaja nem sok van. Este 6 után is kell enni! Szálkásra nem fogsz ettől lefogyni, de mindenképp lesz hatása.
2010. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

a rántott húst csak példának írtam,egyébként azt írtam hogy AMI VAN ITTHON.pl.főzelékek,leves,párolt hús,zöldségekkel.

A fehér kenyeret pedig nem tudom mellőzni sehogy sem.

2010. máj. 2. 22:39
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor ne mellőzd, egyél valami normális vacsit és sportolj - ha több kalóriát égetsz el, mint amit beviszel, akkor fogyni fogsz...
2010. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fehér kenyér kuka, szalámi kuka, tej kuka, rántott dolgok kuka, főzelék lisztes sz@r, igazából eszel össze-vissza mindent... A vaj az tulajdonképpen színtiszta zsír. A húst edd roston, fehér kenyeret ne egyél és kész, a szalámi egy darab zsíros fos, a tej felesleges cukor és zsír, főzelék értelmetlen, a szétfőtt zöldség semmire nem jó, a liszt sem, sőt ha mondjuk babfőzelék akkor még hizlal is. A 6 után nem evés legendája egy baromság. Tekergetni minek magad??? Az izzadtság az víz, nem zsír...

Zabpehely kéne reggelire, ott még belefér a tej, amúgy meg sok roston csirkemell, sok párolt zöldség, főleg brokkoli, cukkini, répa, karfiol, gomba... ezek alacsony kalóriatartalmúak. Gyümölcsök közül alma, narancs, minden aminek alacsony a GI-je... Nézz utána mi az a GI vagyis glikémiás index.

Napi 5-6 kis étkezés kell, hogy pörögjön az anyagcsere. Ez tudomány, nem úgy megy, hogy hopp összeb@szunk magunknak valami étrendet, vagy amit a barinők összeböfögnek az jó lesz :) Nem gondolod, hogy akkor mindenki jól nézne ki, ha ilyen egyszerű lenne? Csak mert fogyni 10-ből 8 ember akar, mégis mind kövér marad túlnyomó többségében. Vagy megtanulod hogyan működik az emberi test és miből, mikor és mennyire van szüksége, vagy soha nem lesz tartós az eredmény, te meg el fogsz keseredni.

2010. máj. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!előbb talán RENDESEN el kéne olvasni azt,amit írtam!

pl.honnan veszed,hogy a főzelék lisztes rántással készül-e nálunk??hát képzeld,hogy nem,keményítővel csináljuk,de te ebbe talán bele se gondoltál...

Másik dolog,hogy mivel nem ismersz,nem tudod milyen az anyagi helyzetünk,mi az amit meg tudunk venni,mi az amit nem.

Ki írta hogy FŐTT zöldség?Én párolni szoktam,amikor csak tehetem.

Tudod,ha megtehetném egészségesebben étkeznék,esetleg úgy ahogy te írtad,de mivel nem az én keresetemből élünk,nekem nem lehet beleszólásom.

Másrészt én nem zabálok chipseket,hamburgert,liter számra a kólát a tv előtt,és azon kesergek,hogy miért nem tudok lefogyni...

2010. máj. 3. 08:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Már bocs, de k*ra mindegy, hogy a főzeléket keményítővel süríted, az is szénhidrát, ráadásul kukoricalisztből készül. Egyelten előnye, hogy lisztérzékenyek is fogyaszthatják, de semmiképpen nem diétás, bocs.

A fehér liszt kalóriatartalma (100 g) 368, ugyanennyi kukoricaliszté 347, vagyis a különbség nem drámai.


Hajtogathatod a magadét, de attól még nem lesz hatásosabb a módszered. Ez van.

2010. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11.36 jól mondja... szidhatsz engem is, őt is... de sajna igazunk van. Az meg, hogy: "ki mondta, hogy főtt zöldség, én párolni szoktam" Nyuszika, a főzelékre írtam, hogy főtt... tudod... FŐzelék... mert megfő benne a zöldség :) Na az nem ér semmit :)
2010. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én is fogyózok (-14kg) és nem bántásból írom,de az előttem íróknak igazuk van. Rossz sajnos az étrended. Reggelire ehetnél zabpelyhet,az még olcsó is és ha csak te eszed 1/2kg-os csomagolással sokáig elleszel. Ebédre ha hús van próbálj meg nyers zöldségből salátát készíteni hozzá. Vacsorázni meg lehet nyugodtan,csak arra figyelj, hogy inkább fehérje legyen.
2010. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!