Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnám gömbölyűbbé,...

Hogy tudnám gömbölyűbbé, izmosabbá tenni a fenekem felső részét?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjatok, linklejetek stb. gyakorlatokat amik ezt a testrészt célozzák meg. Járok konditerembe, tehát gépeken végezhetőeket is írhattok.
2010. máj. 3. 09:27
 1/8 anonim válasza:
100%

Ha feszes, izmos feneket szeretnél, akkor legjobb módszer ilyen időben biciklire pattanni és tekerni egy nagyot.

Nem véletlen, hogy a legjobb fenekű csajok mind bringáznak ;)

2010. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) tervben van, de még ezenfelül valami célzott edzést is szeretnék ;D
2010. máj. 3. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
én is csak azt javasolnám, amit az első - bringa
2010. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rubint Réka Van 5 perced?-popsiformálás,vagy a Napi 20 perc önmagadért-popsiformálás. 1 hét alatt szembetünö lesz a kerekedés! :)
2010. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A teremben vannak edzők akik személyre szabottan megmondják neked. Egyébként a kitörés és a guggolás a legjobb, valamint a combtávolító gép sem elhanyagolható. A combhajlító gépek is jók. Edzéstervet kell csinálni...
2010. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na azokat a dvd-ket én is kipróbálom:) mindjért itt a strandszezon
2010. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11.02 Csak nehogy úgy ébredj egyik nap, hogy nem ismered fel magad a tükörben! "mindjárt itt a strandszezon" Ez komolyan így megy mindenkinél, hogy májusban rájön, hogy ciki fürdőruhát venni? A konditermek is zsúfolásig vannak most a löttyedt cucukkal akik orrvérzésig hasaznak, mert azt hiszik ér valamit... :)
2010. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsónak igaza van :D szerencsére én nem ebbe a kategóriába tartozom, bár amondó vagyok, hogy legalább ők is megpróbálnak tenni valami, rontani nem ronthatnak :D
2010. máj. 3. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!