Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel érhetek el...

Szerintetek ezzel érhetek el szép eredményt?

Figyelt kérdés

163 cm vagyok és 56 kiló. 4 kilótól szeretnék megszabadulni. Eddig kosarazatam, de csak iskolai szakkörként. Heti két edzésem volt, azok másfél órásak voltak. Azóta elballagtam, és nem is sportolok semmit. Nyáron futottam néha-néha, de inkább bicikliztem, az jobban ment, és jobban szerettem. Mellette sajnos nem ettem valami fényes dolgokat, így hiába mozogtam, feljött 5-6 kiló (az előtt 50 kg voltam) elég látványosan. Szóval ahhoz képest, hogy 5 kiló, centikben sokkal többnek látszik. Le szeretném ezt adni normális táplálkozással. Mellé mozognék. Megpróbálnék minden nap (Vagy legalább heti 3xfél órát) kardiózni, mellette pedig táncolni itthon. Találtam nagyon jó fitness tánc koreográfiákat, és igaz, hogy nem vagyok egy tánckirálynő, de úgy ghondolom, ha nem csak 5 percet ugri-bugrizok, hanem rászánok erre is minimum fél órát, akkor nagyon jól átmozgat. Mellette gyalogolnék iskolába, ami olyan 1 óra megszakításokkal.

Szerintetek így februárra lehet eredményt elérni? Nem csak kilókban, hanem centikben is?

15l



2016. dec. 23. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó hozzáállás, de alapvetően az ételmennyiségen fog múlni, fogysz-e. A legremekebb étrend is hizlal, ha túleszed magad.
2016. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az étrendtől függ.Viszont mindennap felesleges kardiózni.(mondjuk jó lenne tudni te mit értesz kardio alatt.Mert ismerek pár embert akinek ez kimerül egy laza sétában.)
2016. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz, miket és mennyit eszel, szerintem simán.
2016. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!