Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzés forma a leghatéko...

Milyen edzés forma a leghatékonyabb fogyasra?

Figyelt kérdés
Mivel van nem nagyon tudok kint futni ezért arra gondoltam elmehyek egy edzoterembe de ott csak izmot fejlesztek. vannak különbözö edzések pl fitness stb. Ti mit ajanlotok?

2016. dec. 25. 23:42
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. :)
2016. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lipton. ***** válasza:

Majdnem mindegy, hogy milyen edzést végzel, az étrended fogja meghatározni, hogy fogysz, vagy hízol.

Edzőtermekben is lehet futni, bicajozni...

Otthon is lehet saját testsúlyos mozgást végezni.

2016. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
1,5 hónap felderítő alapkiképzés leszedett rólam 10kg úgy hogy mikor odakerültem egy g felesleg nem volt rajtam.
2016. dec. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Súlyzós edzés, aerob edzéssel és/vagy magas intenzitású rövidebb edzésekkel.
2016. dec. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amivel több kalóriát égetsz s jobban begyorsítod az anyagcserédet. De úgyis az étkezésen fog múlni, fogysz-e.


_Csak_ izmot fejlesztesz? Szerintem az elég nagy dolog és a fogyásban is segít, bár maga az edzés oly rengeteg kalóriát általában nem éget. Az aerob és a kardió inkább, az előbbit főleg azért tekintem ebben hasznosnak, mert sokáig lehet csinálni. Intenzív edzést nem. Ott a HIIT is... De szerintem ne a fogyás miatt mozogj így vagy úgy, csináld azt, amit szeretsz s amit hasznosnak tartasz. Nekem csak súlyzós edzés és aerob van, sok szempontból jó ez így. Nyilván nem fogyok, csak ha megfelelően eszem mellé, de egy picit kitolja a lehetőségeimet.

2016. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!