Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 10 kg-t?

Hogyan tudnék leadni 10 kg-t?

Figyelt kérdés

10 kg-t szeretnék fogyni,főleg combból és fenékből.Most 161 cm vagyok,és 65 kg.Június közepéig-végéig szeretném leadni,de ha csak 7-8 kg megy el az sem baj.

-Hogyan,milyen diétával,étrenddel tudnék leadni ennyi kg-t?

Sajnos nincs nagyon pénzünk teljesen más,diétás kajákra,úgyhogy lehetőleg kevés pénzből is kihozható étrendet írjatok.

-Mit és mennyit mozogjak?

Néha eljárok futni,heti 2-3 alkalommal,de nem bírom nagyon sokáig.R-Rékára is szoktam tornázni,de úgy vettem észre hogy attól csak vastagodott a lábam,és én meg pont hogy vékonyítani szeretném.


2010. máj. 3. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos nincs nagyon pénzünk teljesen más,diétás kajákra,úgyhogy lehetőleg kevés pénzből is kihozható étrendet írjatok. "


Az én javaslatom : Egyél pontosan fele annyit mint eddig .


Hidd el,le is fogysz és még egy rakás kajapénzt is megspóroltok.

2010. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a zöldség, a gyümölcs és a sovány hús a diétás kaja. Mázlid van, mert jön a tavasz.

De nincs célzott fogyókúra, és ... nézted a naptárat? 10 kilót nem lehet másfél hónap alatt fogyni, nem is értem, hogy gondoltad. Aki extrém túlsúllyal rendelkezik, 100 kg fölött van a súlya, az tud heti 1-2 kilót fogyni. Te heti fél kg-val számolhatsz.

2010. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én inkább olyan gyülölcsöket ajánlanék amiben kevés cukor van, illetve zöldségeket. kb így jöhetsz ki olcsón. Ha nagyon akarod akkor sikerülni is fog! És az előttemlevőnek igaza van a vörös húst illetően, de csak mértékkel. Kerüld a cukros, zsíros kajákat, intő pl a gyorskaják, sültkrumpli, hamburger stb... Szerintem meg igenis le lehet adni 10 kilót egy hónap alatt lazán.. nézz utána hogy a testépítők mien munkákat végeznek és nézd meg az eredmégyeket is!!!
2010. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egészséges ember 1 hónap alatt maximum!!! 4kg-ot ad le test zsirból. ha több megy le akkor izmot veszitesz ami azért következik be mert a nagy diétázás közepette a szervezet nem kap elegendő kaját és szépen folyamatosan lebontja "megeszi" az izmaidat.szóval ha keveset eszel az se jó mert a szervezet tartalékol méghozzá zsir lesz abból amit megeszel és még az izmok is oda lesznek.


szerintem ha figyelsz arra,hogy 1500kcal körül eszel egy nap és sokat mozogsz!! tényleg sokat kell mozogni különben nem fog semmi változni. na meg heti 3-4x eljárni 1 órát kocogni, kell hozzá egy kis akaraterő, nem a kifogások hogy nem birom vagy nincs 1 óra szabadidőm futni hiszen magadért teszed. én 170 cm vagyok 90kg voltam, most azóta vagyok 73kg.

2010. máj. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a pénz vicces. Amióta normálisan kajálok, kevesebbet költök. Furcsa de tényleg jobban ki lehet jönni csirkemellből, halból, sovány túróból, stb. mint amikor kilószám vettem péksütiket meg gyrost.
2010. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!