Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy KFC-s szendvicsbe hány...

Egy KFC-s szendvicsbe hány kalória van?

Figyelt kérdés
Rámentem a magyar KFC oldalára és ott mutatja a kalóriaértékét a szendvicsnek, de azt irja, hogy " A táblázat adatai egy-egy adagra értendők ". Akkor ez most mit jelent ? Mert a KFC-be van a szendvics, ami 4 háromszögre van vágva ( palacsintalapba tekert sajt és csirke ) és akkor az a 471 kalória az egészre vonatkozik, vagy csak az egyik darabra ?
2010. máj. 3. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi az, hogy csak az egyik darabra? nyilván az egész szendvicsre vonatkozik.
2010. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod, ez lenne a logikus, csak ezekkel a gyorskajákkal sosem vagyok elég biztos.....s őszintén túl szépnek is tűnt, hogy csak 471 kalória legyen, mivel eléggé laktató és finom volt :-D
2010. máj. 3. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egy adagra vonatkoznak, magyarul ha egységnyi árért kapod meg azt a szendvicset (mindegy hány darabra vágva...), akkor az egy adag, arra egyben vonatkozik a kalória mennyiség.


ha a kis háromszögeket külön-külön árulnák, akkor az jelentene egy adagot.

2010. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez lenne a logikus, csak ezekkel a gyorskajákkal sosem vagyok elég biztos.....s őszintén túl szépnek is tűnt, hogy csak 471 kalória legyen, mivel eléggé laktató és finom volt :-D


Nem lesz tőle semmi bajod...az a baj, hogy mindenki sulykolja, mi milyen egészségtelen és sok benne a kalória, ezért van, hogy sokkal többnek gondolod...olvastam itt a napokban, hogy valaki szerint egy 3 tojásból álló rántotta 800-1000kcal...az emberek el vannak szállva ilyen téren és ennek eredményeképp gyakorlatilag koplalnak

2010. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!