Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha reggel meg ittam egy...

Ha reggel meg ittam egy adrenalint, és ettem egy szendvicset amibe egy kis szalámi meg tojás volt, ettem három négy falat kocsonyát és este fel tányér Dinsztelt kaposztat ez összesen hány kalória lehet? Ugye 1500alatt van? 18/L

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Fogyozom ...egyébként 1-2liter sima vizet iszok mindig de most ittam egy bögre cukrozott teat
2017. jan. 3. 18:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez koplalás. Én eszem 1500-at, de abban van zsír, kupac olajos mag, 6-8 tojás, sajt, zöldség...

A szendvicsen kívüli közel semmi, a szendvics mennyiség kérdése, valahányszáz lehet.

2017. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod de remelem nem értem el az 1000 kaloriat
2017. jan. 3. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez igy nagyon egeszsegtelen! Igy csak vizet meg izmot veszitesz, zsirt egy dekat sem, nem beszelve arrol,.hogy tonkre teszed magadat gyonyoruen.
2017. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy hagyhattam ki korábban a kedvenc vesszőparipámat, nem értem. FEHÉRJE! Nem elég, hogy koplalós, de fehérjeszegény is ez az étkezés, fokozott izombontás garantált. Nyilván más hiányok is vannak, minimum kiegészítőket szedj addig is, amíg rendesen kezdesz táplálkozni. S tényleg fókuszálj a fehérjére, esszenciális.
2017. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a fura hogy nem bírok enni,és bűntudatom lesz
2017. jan. 3. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor fordulj pszichológushoz, mert ez nagyon nem jó.
2017. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés, koplalós étrend, fehérje alig van benne. Disztelt káposzta magában? Igazán ehettél volna hozzá egy kis húst.

Ha ennyire érdekelnek a kalóriák, minek iszol energiaitalt? Tudom, nem sok kalória, de nézd meg, miből készül. Cukor, koffein, citromsav, szén-dioxid, aromák, tartósítószerek - szerinted jót tesz neked? Vagy függő vagy? Akkor már inkább igyál egy kávét.

2017. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!