Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózni szeretnék ehetek 1...

Fogyózni szeretnék ehetek 1 szelet szalámis kenyeret?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 11:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
103 kg? Önmagáért beszél...
2010. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy a dietetikusok nagy része alkalmatlan....csak rájuk kell nézni. Én edző vagyok és dietetikus (ezt tanultam) és ebből élek.

Igaz, téged még nem fogyasztottalak le, csak másik ezer embert, tehát biztos rosszul tudom.

:-)

2010. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen, de ne idegelj fel!

:-)

Testépítő ! Az tudod mi?


10% testzsír tudod mi?

Kockák látszanak a hason, keresztszálkák a mellen, erek, stb....

Hidd el, hiába vitatkozol, ez a szakmám.

2010. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hajrá 12:59! Hihihihi
2010. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jóllakottan mindenkinek igazat adok. ☺
2010. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
reggelire nyugodtan ehetsz 1 szelet sokmagvas vagy rozskenyeret. ha amúgy jó az étrended és mozogsz akkor emelett is fogyni fogsz.
2010. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

12:54- Gratulálok !


Én is kibirtam másfél évig s kenyér, burgonya, péksütemények mind kivoltak zárva. Ez igen ! :-)

2010. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Gyerekek ne rakjunk már egyenlőségjelet a szénhidrát és a szar szénhidrát közé. Mindenkinek igaza van. Szénhidrátot enni kell, csak nem szart! A fehérkenyér, liszt az szar! Nem lesz senkinek hiánytünete, ha normális szénhidrátot eszik. Glikémiás index-->írd be googleba! Egy testépítővel meg ne vitatkozzatok kaja ügyben, légyszives.
2010. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most látom én is 68-as vagyok, mint az edző. Szal csak annyi, hogy közénk se rakjatok egyenlőségjelet.
2010. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Rendes " szénhidrát az kell, igen.

Aki sportol, vagy fizikai munkát végez annak főleg.

Aki pedig inaktív, de diétázik, annak meg nem feltétlen.

A szénhidrát nem eszenciális tápanyag. A protein az, még a zsír is az, a szénhidrát nem. Tehát más tápanyagból is előállítható a szervezet által.

A kenyér az nem "jó szénhidrát"

A glikémiás index pedig a különböző tápanyagok összegéből adódik, ezért nem mutat reális képet.

A fagylalt GI-je például a benne lévő tejszín miatt elég alacsony, a rízsé magas.....de ha a rízst hússal, zöldséggel eszed már alacsony lesz.


Ha valaki diétázik, a kenyérnem megfelelő szénhidrátforrás. A barna és a teljes kiőrlésű sem az.

A teljes kiőrlésűben több az élelmi rost, a vitamin. Lassabban emésztődik, tovább biztosít telítettségérzetet....de ugyanannyi kalóriát tartalmaz, mint a fehér.

A probléma az, hogy tömör. Egy reggelire megeszel belőle minimum 200 grammot, ami kb. 150 gramm szénhidrátot jelent. Az pedig nem kevés.

Ott van pl. a puffasztott rizs, aminek nagyobb a térfogata így kevesebb szénhidrátot juttatsz vele a szervezetedbe. Ugyanaz a reggeli megvan 50 gramm pufirízsből, ami így 37 gramm szénhidrátot jelent. Az azért mégsem 150.....

Tehát diétában nagy térfogatú ételeket ajánlott enni.

(zabpehely 100 g./80 g. szénhidrát, jól megszívja magát mondjuk natúrjoghurttal, bőséges reggeli, vagy a klasszikus diétás kaját is említhetném a rízst, ami szintén főzéskor megdagad, így 50 gramm is elég belőle egy étkezésre)

2010. máj. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!