Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy a fenekem és folyamatosan...

Bnece Márk kérdése:

Nagy a fenekem és folyamatosan pucsítok nem saját szándékból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

174-5 cm vagyok kb 65kg és a probléma az hogy a lábam hatalmas mármint hogy kövér a lábam vagy nem tudom hogyan mondjam ezt. És emiatt olyan folyamatosan akármennyire kihúzom magam pucsítok és be látszódik mintha kicsit beguggolnék mindig de közben nem teljesen ki van nyújtva a lábam de még is nem tudok ezzel mit kezdeni alapvetően edzek felsőtestre de gondolom ennek semmi köze hozzá , akármi tipp arra hogy hogyan lehetne csökkenteni a fenekemen ? Hogy ne legyen ilyen nagy :/.


17/F


2017. jan. 5. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Leirasod alapjan a derektaji gorbulete a gerrincednek tul nagy, emiatt nez ki ugy, mintha kitolnad a feneked. A helyedben kernek beutalot ortopediara.
2017. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez gerinc probléma, menj orthopédiára és kezdj gerinctornázni is.
2017. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is az ortopédust javasolnám.
2017. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fotó?
2017. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
biztos kövér vagy 64kg-san ilyen magasággal..
2017. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kover, szamold ki a bmi-jet!
2017. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor a legérdemesebb lenne egy ortopédtushoz elmenni, azt nem mondtam hogy lúdtalpas vagyok .

A gerinc probléma meg háát talán lehet , programozónak tanulok és dolgozok is benne és van hogy sokat ülök a gép előtt viszont ezért játék úszni az meg a hátizmot erősíti és a gerincemet is tehát így egymást kiütik szerintem .

Kövér viszont nem vagyok legutóbb azt kaptam meg hogy mennyire sovány vagyok :DDD.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat !

2017. jan. 8. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
irónia volt.
2017. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja ertem, azert vettem komolyan mert egy 37 kg-os (!), 160 cm koruli kiscsaj kiirta, mennyit fogyjon szerintunk - ehhez kepest az, hogy a kerdezot lekoverezed, teljesen hihetonek tunt XD A 37 kg-s kiscsaj lesokkolt :/
2017. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!