Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy problémám csípőm elég...

Van egy problémám csípőm elég vastag meg szeretnék egy kicsit izmosabb lenni. Valaki jó segítséggel-tanáccsal? 13/F Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Először is.175 cm vagyok 73 kiló.A súlyommal semmi probléma de a csípőm elég vastag(zsíros) a vállam is elég széles ezért úgy nézek ki mint egy colásüveg meg szeretnék izmosodni-erősödni fogyni nem.Ezen szeretnék látványosan változtatni.Ti mit ajánlanátok?A nyáron ismét megyek a Balcsira és nem szeretnék úgy kinézni mint egy colásüveg.:)

Légyszi aki tud az segítsen 13/F


2010. máj. 4. 17:19
 1/7 anonim válasza:
a futás kifejezetten jó a csípőre :)
2010. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
futás, bringa, úszás és ne zabálj csokit, chipset, kólát
2010. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz az edigi válaszokat.
2010. máj. 4. 18:38
 4/7 anonim válasza:

Először is kezdjük ott, hogy azt írtad, hogy a súlyoddal semmi probléma, pedig olyan 64-65 kg-nak kéne lenned, mert nincs rajtad olyan sok izom ami ennyi súlyt nyomna.

Ha úgy nézel ki, mint egy kólásüveg akkor fogynod kell, de persze azt meg nem szeretnél, akkor szerinted mi a megoldás ?:)))

2010. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hááát nem tudom de ezt már régebben írtam és nem gondoltam végig fogyni és kéne...
2010. jún. 5. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztm a sulyoddal nincs problema sztm kicsit husis lehetsz..de az nem baj en csaj vagyok..es birom a husis fiukat marmint nem a kovereket de ha egy kicsit van rajta mit fogni az nem gaz sztm edes..:):) Nekem nem kene olyan fiu aki olyan mint egy bot..te meg irod hogy magas vagy..nah hogy nez ki egy magas srac aki olyan mint egy fogpiszkalo???? Sztm fiunak ciki ha a sulya pihe konnyu...azt hagyjatok meg a csajoknak...Mackos lehetsz...de tudod mit...Ne fogyozz!!!! Csak etkezz egeszsegesen-Semmi mu kaja edesseg meg cukros uditok..ennyi a varazslat...hiszen 13 eves kamasz fiuvagy :):) Izmosodni meg...jarj el a barataiddal gyurni...xd xd most lehet hogy tobben lefognak szolni mert egy 13 gyereknek ezt mondom..de az en osztalytarsaim 15 evesek..es gyurnak egyutt a fiuk bandaban...:):) Jo szorakozas hidd el...:):) Ha meg nem akarsz gyurni de kulonben ezt nem is nagyon kell tulzasba vinni mivel fiatal szervezet vagy es a csontjaid ezaltal deformalodhatnak....SPORTOLJ FOCIZZZ .hivd ki a szomszed sracokat hogy mennyetek csavarogni focizni kezizni menny edzesekre suli utan....egy srac az osztalyombol ugyanezekkel a problemakkal kuzdott..es miutan eljart focizni meg mindenfajta sport tevekenysegre a haverjaival...izmos lett a kosartol nyult izmosodott es jot szorakozott...Mert a spanjaival volt :):):):) SPORT+HAVEROK :):):) Vedd ra a barataidat hogy mennyetek valahova edzesre suli utan...Te biztos jo kosaras lennel ;)
2010. jún. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a bátorítást...:D.Igen sokan mondták hogy kosarazzak.Kosarazok is+focizok is.Gyúrni nem mindig szoktam.De kosár foci minden nap min 2óra.S még egyszer köszi a bátorítást!!!
2010. jún. 6. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!