Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendeltetek már a Gastroyal-tó...

Rendeltetek már a Gastroyal-tól zsírégető ételeket? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 18:35
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Én csak ajánlani tudom mindenkinek, hiszen nekem illetve anyukámnak csak jó tapasztalatai vannak!Az édesanyám egy magánéleti próbléma hatására 92 kilóra hízott fel, ami sajnos hagyne mondjam az egészségének is elég komoly szinten a rovására ment!Rengeteg fajta fogyókúrás módszert próbáltunk ki amikkel részben sikerült is fogynia de sajnos előbb utóbb vissza is jöttek a leadott kilók!Aztán megismertük a Gastroyal ABC rendszerét!Ennek a segítségével 6 hónap alatt 25kilót sikerült leadnia egészségesen éhezés nélkül!Ami nálunk a legfontosabb hogy így a gyógyszereitől is sikerült megszabadulnia!Nos én ezért tudom szívből ajánlani mindenkinek!
2010. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a naív aki csak irogat, és nem tud semmit. 1. a gastroyal-t nem jogerősen büntették meg, és elírás miatt nem azért mert nem használ ha jól tudom! Ha azért büntették volna meg mert nem használ akkor kb 1 milló ember menne oda hogy mivan? nem látod ennyit meg ennyit fogytam. Én 2 hónap alatt 21 kilót fogytam.. Most kezdtem el lecserélni a ruhatáromat.. Aki nem hiszi el jöjjön ide hozzám, meg lehet nézni. Ezeket a hülyeségeket meg norbi fiú és a neje terjeszti.. Amikor azt pl. mindenki jól látta hogy aki üzletel vel az szájbavágja(tv-ben is benne volt). Ebben biztok meg és eszitek a "ételét"? Gondolkoduk már reálisan.
2010. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Én már 4 hónapja csinálom és nagyon sokféle ételt kipróbáltam. Ha nem eszel mellé tényleg fogyhatsz mindegy, hogy zsírégetQnek hívod vagy sem.A lényeg, hogy tényleg bizonyít és a fQ, hogy nem kell gondolkodnod mit egyél és eléd is teszik.Ugyanezt a pénzt amúgy is kajára költenéd, mint mindenki.Nekem a sok kiló fogyása a célom, de nem 1-2-3 hónap alatt.Megy és elég jól.Neked is ajánlom
2010. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
azt irtad hogy pedig olyan jó lenne ha tényleg igaz lenne.. az is.. Nem tudom mi alapján működik, de engem nem is érdekel mivel a zsírégető kajákkal 2 hónap alatt 21 kilótól szabadultam meg. szerintem akkot van benne valami.. Az meg szerintem ne válaszoljon a kérdésre aki nem kostolta, próbálta ki..
2010. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Én már rendelem egy ideje a "zsírégető" ételeket, és csak ajánlani tudom mindenkinek. Rólam már több mint 10 kg lement (és nem izomból, hanem ZSÍRBÓL) kb. 10 hét alatt!!! Egyenletesen és folyamatosan fogyok, nincs megereszkedve a bőröm és mindenhol arányosan csökkennek az értékeim. Nagyon látványos már az eddigi eredmény is, attól függetlenül, hogy én csak 15-20 kiló súlyfelesleggel rendelkezem! A koleszterinszintem is jelentősen csökkent és remekül érzem magam a bőrömben!

Szívből ajánlom mindenkinek!

2010. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
És a kajákat ugye neten keresztül lehet/kell megrendelni?És minden reggel egy futár kihozza az aznapi kaja adagodat vagy, hogy zajlik ez pontosan?
2010. júl. 1. 11:15
 17/22 anonim ***** válasza:
Neten is lehet rendelni, meg telefonon is. Ugy történik az egész hogy mindnap reggel kb 7 től 1 ig asszem jön a futár ezt vele kell megbeszélned hogy mikor jöjjön.. Ha például rendelsz tőlük egész hétre akkor hétfőn kifizeted a futárnak, aztán én példul megbeszéltem vele hogy akassza fel belülről a kerytésre, hogy ne keljen mindennap korán felkellnem.. Ezért csak felkelsz, kimész a +dobozkáidért" és megeszed.. :). Ha van még kérdésed szivesen válazolok..
2010. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
én étlapról rendelek,azt adom oda csütörtökönként,a pénzzel együtt. nálunk a lépcsőházba hozza be. és egyébként 8-10-ig szállítanak.
2010. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

A neten való rendelés azért szerencsésebb, mert ha regisztrálsz a Zsírégető Klubba, akkor kedvezményekhez is juthatsz, ha megfelelsz a regisztrációs feltételeknek (ezt érdemes átolvasni a legelején!).

Egyébként hozzám minden reggel kb. ugyanabban az időben jön a szállító, de lehet a munkahelyre is kérni, ha úgy kényelmesebb.

2010. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Nekem csak jó tapasztalataim vannak!

Finomak az ételek, elegendő, amit kapok és napi 5-szöri étkezéssel kb. 4-5 hónap alatt le tudtam adni azt a súlyfelesleget (21 kg), amit kb. 5 év alatt szedtem fel.

Mindezt szenvedés nélkül, változatos étrendekkel. A bőröm is tudott alkalmazkodni a fogyásom üteméhez, így nem nyúlt meg!

Én mindenkinek ajánlom, mert ez egy nagyon jól megkreált fogyókúrás rendszer!!!

2011. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!