Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni és...

Hogyan tudnék fogyni és izmosodni?

Figyelt kérdés
Olyan otthon végezhető gyakorlatokat szeretnék csinálni amik fogyasztanak. Tudom nem lehet csak egy adott helyről fogyni (comb) illetve izmosodni anélkül hogy máshonnan is fogynánk és erősödnénk, ezért szeretnék tanácsokat kérni, hogy kinek mik váltak be illetve az étkezésben mit ajánlott fogyasztani és mit nem.
2017. jan. 8. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyi fogyás nincs, de helyi erősítés van. A fogyás elsődlegesen az étkezéseden fog múlni. Bármit ehetsz, de kevesebbet, mint amire szükséged van, és fogyni fogsz. Ha viszont minőségi fogyást szeretnél, akkor oda kell figyelni legalább a három fő tápanyag (fehérje, szénhisrát, zsír) arányára. Sokat lehet erről írni, és sokat is írtak. Keresgélj a neten, vagy a könyvesboltokban.

.

Otthon végezhető nagyon hasznos gyakorlat a guggolás, kitörés, hasprés, húzódzkodás, fekvőtámasz, de erről is sokat írtak már mások, keresgélj!

2017. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszóló tökéletesen leírta:)
2017. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Emberek esküszöm mielőtt feltesztek egy egyéni kérdést ami gyakorlatilag az ide írogatók 80%ának a problémája is egyben javaslom kicsit nézzetek szét a kérdések között. Ez a héten már a 32. ilyen témájú kérdés és mindhez ugyanezt tudom írni.


Helyes fehérjedús étrend és edzések.

2017. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés, fekvőtámasz, felülés, guggolás, szobabiciklizés, futás, esetleg úszás.


Hetente kb 0,5-1 kilót lehet fogyni.


A kis egykezes súlyzók csodákra képesek, különböző pozitúrákban, utána kell olvasni és saját egyéni edzéstervet készíteni. Én kardióztam sokáig fogyásom alatt, aztán mikor teljesen izmosodni akartam akor izomcsoportonként kezdtem el edzeni, heti 2-3 nap pihenéssel.


Előre beállított fehérjedúsabb étrend kell, kevés szénhidrát, cukor, zsír. De ez utóbbiakat teljesen nem szabad elhagyni.


És minimum 4 liter víz, főleg fogyásnál, gyorsítja az anyagcserét.


Nekem bevált, 5 hónap alatt 20 kiló minusz.

2017. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mik a paramétereid? súlyod? magasságod, nemed korod? Lehet hgoy nem is szükséges fogyj, csak elég izmosodni.
2017. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es,azt hittem én írtam a kommentedet. Szó szerint így fogytam le én is.
2017. jan. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem lehet egyszerre.
2017. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!