Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18/L 170cm 65kg. Szeretnék...

18/L 170cm 65kg. Szeretnék fogyni de egyben izmosodni is. Nyárra jo alakot szeretnék mert mostanáig nem igazán törődtem ezzel. Valami tipp esetleg? Előre Köszönöm.

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 19:41
 1/7 Szabi.L ***** válasza:

1.Helyes táplálkozás

2.Súlyzós edzés

3.Aerob edzés


Ha van időd olvasd el a "sárga kapszula" című könyvet. Ha pedig nem akarsz túlzottan belemélyedni a dologba, akkor menj edzőhöz. Vagy várj még 2 hónapot, mert tervezem ,hogy felveszem videóra a diétámat és közben mindent részletesen elmagyarázok. Csak most még "izmosodom" picit.

2016. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Attól függően, hogy mire szeretnél edzeni, ajánlom a YouTube videókat. Szerintem az egyik legjobb a Popsugar Fitness (bár inkább haladóknak való), Rebecca-Louise, XHit, FitnessBlender. Emellett, ha van kedved, indíts el egy jó pörgős zenét, és táncolj ahogyan csak bírsz, minél többször. Járj el futni, biciklizz, és igyekezz áttérni az egészségesebb életmódra.

A táplálkozással kapcsolatban: hagyj fel a nassolással. Igyekezz kevesebbet enni, fogyassz salátákat, grillezett csirkemellet, joghurtot. Figyelj oda arra, hogy nagyon sokat igyál, mert megtölti a gyomrodat, és később leszel általa éhes.

Sok sikert!

2016. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kayla Itsines beach body guide-ja pont neked való szerintem :) keress rá instán vagy facen, nagyon látványos eredményeket lehet elérni vele :) Ncore-on fenn van a letölthető verzió. Vagy kipróbálhatod Shaun T T25 vagy insanity programját, az is sokat izmosít nyárig, én imádom őket :)
2016. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a hagyományos testedző gyakorlatokat nyomom, elég sokaknak beváltak már s nehéz jobbat találni izmosodásra :)

Nem tudom, mi a célod, egy igazán jó alakhoz nem elég az idő nyárig, de ha nem akarsz viszonylag sok izmot (mert igazán sok sosem lesz), akkor végülis elérheted a célod, egy jó tempójú szálkásítás s némi izmosodás is belefér.

2016. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kasta válasza:

A kèrdèsedre a válasz egyszerű! : lehetetlen!!! -de vannak lehetősègek!!

- vagy izomtöget növelsz

- vagy diètázol

- de a kettőt egyszerre nemlehet!


De szeeintem tudom mit akarsz!! Leadni a felesleges zsìrpárnákat minnèl kevesebb izomvesztesèggel! Ezt lehet! Sùlyzòs edzès! Nefèlj nemleszel "tùlizmos" gőleg hogy dièta mellè csinálod! Az izmok munkálya sok kalòriát èget el... Èn 3hònapja csinálom a hasam 102ről 90re ment eddig! 70a cèl ami kb kocka!!

2016. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. Feküdj le a kanapédra, kapcsold be a TV-t, és zabálj egész nap egészséges kajákat (Pl: chips, hamburger)!
2016. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5: A diéta nem fogyást jelent, de amúgyis van kezdő effektus, izmosodás szálkásítással párhuzamosan. Csak ugye ez nem tart sokáig és nem jelentős, alapvetően valóban ellentétes feltétele van a két dolognak. Viszont tetszőleges sorrendben végezhető egymás után, így már sima ügy.
2016. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!