Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek melyiket nehezebb...

Nektek melyiket nehezebb tartani? Megfelelő étkezés vagy sport?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
az etkezest, gyakran lusta vagyok normalisan enni.
2017. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az étkezést, összevissza eszem, sokszor este is pedig tudom hogy nem kéne!! a sportot szeretem..

legjobb ha elkészítesz előre kis adagokat, én már azon vagyok..és akkor ráadásul olyat is eszel amit kéne /pl.szendvics jó sok zöldséggel../

:)

Jön a jó idő most könnyebb lesz futni, stb..

2017. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Télen a sportot. Nyáron az étkezést.
2017. jan. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a sport.

Eddig max. pár hétig bírtam.

Az étkezésnél inkább csak az odafigyeléssel van a gond. Ha odafigyelek, akkor nem okoz különösebb kihívást megállni, hogy össze-vissza egyek.

2017. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyedül az étkezést nehéz tartani. Alapból szeretek finomakat enni, meg én 12 órás műszakba dolgozom, azokon a napokon csak akkor sportolok egy keveset ha nem fáradok el annyira. Az étkezést azért is nehéz tartani, mert emiatt összevissza eszem egyrészt, másrészt amikor nappalos vagyok akkor a munkahelyemen eszek főtt kaját amit ott főznek. Nagyon jól főznek, meg viszonylag odafigyelnek hogy azért valamennyire egészséges kajákat adjanak ki nekünk. Alapból egyedül élek, nagyon ritkán főzök magamra mert totálisan felesleges. Amikor 2 napig otthon vagyok akkor 2 napra főzök, de ami marad vagy lefagyasztom vagy beviszem munkahelyemre és nem fizetek be arra a napra.


Nekem már a sport is nagyon sokat segített abba hogy letudjak fogyni meg tartsam a súlyomat. Nem is csinálok az étkezésből akkora ügyet.

2017. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kaja.


Sajnos édesszájú vagyok, és bár egy átgondolt szénhidrátcsökkentett diétával nagyjából normalizáltam az igényemet, még mindig érzem, hogy simán át tudok esni a ló túloldalára.


Az edzés szerencsére a szenvedélyemmé vált, imádom az edzőimet is, így azt alig várom.


Az ünnepek alatt elengedtem a kaja-szigort (nyilván nem zabáltam halálra magam, de ha jól esett még egy süti, akkor bizony megettem), de pár nap kihagyással otthon folytattam az edzést.

2017. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok ezzel így :D

A környezetemben a legtöbb embernek érdekes módon a mozgás okoz nagyobb gondot.

Nekem már egyik sem szerencsére,de évekig küzdöttem azzal,hogy megpróbáljak normálisan enni.

2017. jan. 11. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt könnyű, az egyetlen nehézség nem kicsúszni a havi 40.000res keretből... ennyim van magamra ebből kell megoldani kigazdálkodni kaját, sportot, ruházatot, fogorvost, stb stb...
2017. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az étkezéssel sose volt gondom. Na de a sportal:// Azzal most most mindig:/
2017. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!