Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy bentlakásos suliba tanulok, végzős vagyok és nagyon szeretnék lefogyni a ballagás meg bankett meg úgy egyébként is. És most nagyon sokat kell tanulni így nincs időm tornázni. Én azt csinálom hogy épp csak annyit eszek,hogy ne ájuljak el, vagy hogy napközbe ne korogjon a hasam :D De mit tudok még csinálni? A combom bazi nagy...és tényleg szinte semmi időm tornázni...

2017. jan. 12. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Így sosem fogsz lefogyni.

Annyiszor le lett már írva, hogy egészségesen és megfelelő ételeket kell enni. Mozogni meg nem árt.

Ha nem tudsz elmenni futni vagy konditerembe nem gond. Otthon is van az embernek 30-40 perc ideje arra, hogy tornázzon. A nincs időm tornázni csak egy kifogás.

Én 45 évesen napi 12 óra munka, gyerek, férj mellett mindig szakítok időt a tornára. Kevesebbet kell netezni vagy tévét nézni ha szoktál.

De egy biztos. Ha koplalsz akkor a tested raktározni fog, vagyis nem fogysz le annyira amennyire szeretnél.

2017. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azon kívül, amit az első leírt,nyilván sokat "segít" a tanulásban az ájulás közeli állapot. Gratulálok!
2017. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jó!

Nekem sokkal többet kell tanulnom (szakdolgozat beadás előtt vagyok, + szigorlat stb) mellette dolgozom. Mindig tudok rendesen enni, naponta tornázom (nem kell fogynom, de nagyon legyenguültem, ezért kell egy kis izom).

Csináld ezt naponta (erre képes vagy szerintem, elég rövid)

[link]

2017. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!