Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 10 kilót 16...

Hogy fogyjak le 10 kilót 16 évesen?

Figyelt kérdés
Ajánlanátok esetleg valami jó módszert? Tudom hogy mozognom kell meg kevesebbet ennem, csak nem tudom hogy hogy kéne csinálnom.

2017. jan. 2. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy dietetikust, egy személyi edzőt. Mivel 16 éves vagy még csak (fejlődésben vagy) ne kezdj bele semmi olyan diétába illetve edzésformába amivel árthatnál magadnak. Jobb az ilyet szakértőkre bízni.
2017. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt sem ártana megállapítani, hogy kell-e fogynod egyáltalán. Sok tininek van testképzavara.


Válts egy jobb életmódra, az sosem árt. Nincsenek mindenkinek alkalmas fix módszerek, a konkrét étrendet célszerű magadnak felkutatnod (vagy keresni egy hozzáértő dietetikust, aki személyre szabott diétát mond jó pénzért. de aki tényleg figyelembe vesz, nem a saját kedvenc kis módszerét akarja rád erőltetni).

Pl. én 2 napig nem húznám egy zsírszegény vagy szénhidrátdús étrenden, míg mások az én étrendemen lennének rosszul fél napon belül :D S itt még szó sincs fogyásról, az speckóbb. Ami az egyiknek tökély, attól a másik a falat kaparja és 3 nap múlva bezabál.

Nem mindenkit laktat ugyanaz. Kinek napi 1, kinek napi 6-8 étkezés jó, főleg, ha fogyni akar. Az időzítés is durván eltérhet.

2017. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt leírhattad volna hogy hány kg vagy. Jobb ha felkeresel egy személyi edzőt aki összeállít neked egy étrendet és egy edzéstervet
2017. jan. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze h nem írta ,mivel gondolom már így is sovány...
2017. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Egyébként 167 cm és 62 kg vagyok.
2017. jan. 3. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!