Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan egyek spagettit tészta...

Hogyan egyek spagettit tészta nélkül?

Figyelt kérdés

Fogyókúrán vagyok, nem követek semmiféle diétát, hanem magam szerint rakom össze, ahogy éppen alakul.

Ma voltam fogorvosnál és 11 óráig nem ehettem semmit, azaz ma még egy falatot sem ettem.


Nem találtam semmi ó kaját a hűtőben, ezért kiválasztottam egy Maggi, Bolognai spagettiszószt, amit megcsinálok. Nem rakok hozzá darált húst, se reszelt sajtot, hanem csak így simán ami a zacskóban van, azt enném minden nélkül. De egymagában nagyon rossz lenne, vagyis tészta helyett kéne valamit azért enni még mellé. Megnéztem az energiatartalmát a Bolognainak, 60g-os és ez az egész 225kcal-t tartalmaz. Az egészet biztosan nem fogom befalni. Szóval ötletek?


2010. máj. 5. 11:39
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

kenyeret eszel? esetleg "melegszendicsnek" megcsinálhatod, bár szerintem a szósz lefolyik róla.

mással nem nagyon tudod enni. mi lenne ha mást választanál?

2010. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Rizzsel esetleg?
2010. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, anya nincs itthon, rízs sincs. :$ Fehér kenyér van. :\
2010. máj. 5. 11:55
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy zöldségre ráöntve?
2010. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

rizzsel.

egyébként szerintem tök bután csinálod a fogyókúrád, de nem bántásból mondom és nem is az én dolgom.

jobban megtervezhetnéd a menüdet, és akkor ehetnél finoman és ésszel egyszerre. mi értelme van maggi szószt enni magában?

tényleg nem bántásból, de nem kell sanyargatni magad, az evés fontos, fontosabb mint gondolnád.

sok sikert.

2010. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

inkább főzz egy kis spagettit és csinálj hozzá egy normális szószt, ne zacskós műkaját


pl: hagymát megpirítasz kis olajon, rádobsz paradicsomkockákat, sózod, borsozod, kis fokhagyma és bazsalikom, hagyod, hogy kis levet eresszen és beleforgatod a tésztát

2010. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
Szerintem vegyél hamburgeres melegszenvicskrémet, ha tudsz, és reszelj rá sajtot, mindez természetesen kenyéren. De amúgy tényleg hülyén fogyózol, szerintem kajálj normálisan, aztán fuss fél órát, mondjuk minden főétkezés után.
2010. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Párolt zöldséggel pl. cukkini,zeller.
2010. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
én megfőzném a spagettit a helyedben, max nem ennék belőle sokat
2010. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
mármint a tésztát, akartam mondani :)
2010. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!