Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a méretekről?

Mit gondolsz a méretekről?

Figyelt kérdés

/Képet nem tudok hozni, mert nincs digitális fényképezőm és a mobilom sem fényképezős. Ez van, van aki nem teheti meg úgy, ellenben a sok kortársammal./


Nem: lány

Kor: 15

Magasság: 168 cm

Súly: 58 kg

Vádli: 39 cm

Comb: 55 cm


Köszönöm, annak aki segít. Én a vádlimat és a combomat túl vastagnak tartom. Esetleg, ha valaki tudna egy méretet mondani, hogy mekkora lenne az ideális és hogyan érhetném el, megköszönném. Netre legközelebb csak 2 nap múlva tudok jönni, amikor suliban lesz infó, addig sajna nem tudok válaszolni. :(


2010. máj. 5. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a külsőd.Nincs vele semmi gond. Kb. egyformák lennénk, csak korban nem stimt.
2010. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért te hány éves vagy? :)
2010. máj. 5. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:

már megint te?:)

szerintem ez alkati dolog, valszeg, ha mindenhonnan fogynál egy kicsit, akkor fogynál csak a vádlidból is. Egyébként szerintem a comboddal nincs komoly baj, a vádlid egy kicsit tényleg soknak tűnik, de ez legyen a legnagyobb bajod!

2010. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hasonlóak a méreteim:

Kor: 23

Magasság: 168cm

Súly: 58kg

Vádli: 38cm

Comb: 51cm


Hát igen, elégé gyilkos vádlikkal áldott meg a genetika, de már megszoktam. Magassarkúval egész jól néz ki. Sztem teljesen jók az adataid...Legalábbis remélem, mert én is ilyen vagyok. :)

2010. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. máj. 5. 16:50
 6/7 maundrel ***** válasza:

nekem is hasonlóak a méreteim.:

Magasság: 168 cm

Kor: 22

Vádli: 34 cm

Comb: 52 cm

Súly 54 Kg


(De nekem nem tetszik a combom, egy-két centivel max. szeretnék vékonyabbat.)


De nem vagyunk egyformák , Rajtad valószínűleg teljesen másképp oszlik el a súly. Nekem pl vékony(fiús)csípőm van. :( Nem vagyok egy homokóra alkat. A vádlim viszont tök vékony, viszont pocakos vagyok, de lehet h neked meg tök lapos hasad van. :) Ha nem tetszel magadnak akkor találj vmi sportot amit szeretsz, de ne kezdj el diétázni, max. száműzd a chip-et, hamburgert, kólát és társait.

2010. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem: Lány

kor: 19

Magasság: 169

súly: 52

vádli: 35

comb: 45


egy éve 15 kg-mal és sok sok centivel voltam több. Boldog voltam kiegyensúlyozott és egészséges. Most se vagyok vékony, de beteges lettem, gyenge az immunrendszerem és aggódnak értem.

Sztem nagyon jók az adataid ne akarj változtatni

2010. máj. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!