Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok jártas a fogyókúrák...

Nem vagyok jártas a fogyókúrákban, ezért segítene valaki?

Figyelt kérdés

Ezeket ettem ma.

-reggeli: alma + narancs + banán + répa turmix

-ebéd: gombaleves, rántott husi + rizs

+ megettem most egy óriás túró rudit és egy sport szeletet


mennyi kcal összesen? 1500 kcal-t nem léptem így át?

és még annyit, hogy mennyit mozogjak ma? nem vagyok jártas a fogyókúrában, se a mozgásban, ezért kérlek, hogy segítsetek!

köszönöm:)


2010. máj. 5. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

látszik nem vagy jártas. reggelire egyél tüöbbet, ebédre ne rántott húsozz, mert az lisztes panír ugye. rizzsel is óvatosan. Sport szelet, túrórudi elhagyni.

És napi 5x egyél, kis adagokat, sokkal több zöldséget igyál 3 liternyit kábé. mindennap mozogj 30 percet legalább!

2010. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nem fogyókúra...ha mondjuk csak túrórudit vagy egy fél szelet sportszeletet ennél és normális kajákkal tömnéd inkább a pocakod + sportolnál, akkor többre mennél


ebéd jó volt, reggeli jó lett volna, ha inkább valami szendvicset, zabpelyhet, müzlit ettél volna...vacsira meg hús és zöldsaláta


+ sport


attól, hogy számolgatod a kalóriát és csokoládéval tömöd magad nem fogsz tartósan lefogyni

2010. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Böse ***** válasza:

egy fogyókúra így néz ki:

-elegendő fehérje (50-100g/nap: fehér hús, hal, tojásfehérje, sovány túró, esetleg fehérjeturmix)

-max 100 g szénhidrát (zöldségből, hüvelyesből, gabonából)

-legalább heti 3 edzés

-cukor, liszt(panírt is beleértve), zsíros kaja, és alkohol kilőve

Aki az ellenkezőjét állítja az hülye, vagy próbál eladni valamit.

bővebben: [link]

2010. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd a Her.MEL diétát itt a neten.
2010. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!