Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Dietaban jartas emberek...

Dietaban jartas emberek segitseget szeretnem igenybe venni? (ha szemelyi edzo vagy, vagy csak van jo tapasztalatod. Szivesen vennem ha segitenel)?

Figyelt kérdés

Ismeri ezt valaki: [link]

Hasznaltatok? Segitett? szeretnek valamit pluszban tenni, mert hiaba jarok heti 3szor ket orat edzeni es figyelek a kajara...nem eleg...es nem megy le a terhesseg alatt felszedett folosleg.

Ha van valakinek otlete ami bevalt, kerlek ossza meg velem.


2010. jan. 3. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez bu...taság!

Napi 3 x-i étkezés során anyagcseréd lelassul így jobban hasznosul a tápanyag!

Ha a szervezeted ilyen kis adagokat kap 3 x-i étkezésre leosztva nem jut elég tápanyaghoz és az izmaidat fogja lebontani és a felvett tápanyagokat azonnal raktározza is el zsírként! Tehát ilyen étrenddel főleg izomból fogsz fogyni és zsírból minimálisat!!!


Optimális étrend főleg húsokon, zöldségeken, és kevés magvakon alapul gyümölcsökkel kiegészítve és a szénhidrátokat kerülve vagy minimálisra csökkentve.

És a napi kalóriaszükségletet 5,6 x-i étkezésre le kell osztani! ( Sok kicsi adag és nem 3 nagy)


Ha ezt mozgással (főleg aerob) is kiegészíted akkor megkaptad a legtutibb módszert amivel fogyni tudsz!

2010. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előttem szóló megmondta...

Azt a kretént aki ezt a diétát kitalálta, és pofátlanul hazudja, hogy egy évig nem jön vissza semmi (milyen alapon???) jól pofán kéne vágni. Ha az ember több kalóriát visz be, mint amit felhasznál, akkor hízik... mindegy mit csinált előtte egy napig, egy hétig, vagy 20 évig...

Ütném az ilyet, amíg mozog, hogy az ilyenek miatt hiszik a szerencsétlen kövérek, hogy nem lehet lefogyni, és bennük van a hiba... Pedig csak simán a sok neten keringő étrend, egy b@romság.

2010. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia én ezt kéthetes bécsi diéta néven ismerem, és én végigcsináltam... 8 kg miusz, de azóta sajna az vissza is jött...

tornáztam is mellette, abban jó volt, hogy jól összeszűkítette a gyomromat, illetve jól kitisztított a sok zöldség. első 4 napban nem voltam wc-n aztán hajjajjj

egy ideig tényleg nem jött vissza, de sajnos amint visszatértem a saját rossz életsítlusomhoz visszajött

azt hozzá kell tennem ,hogy azért is ment le 8 kg, mert volt miből...

szerintem ez a diéta jó lehet, ha életmódot váltasz, és ezzel kezded, mert azért könnyen betartható volt. az elején nehéz volt számomra a 2-3 liter folyadék, de aztán pár nap alatt ahhoz is hozzászoktam

más: az, hogy jársz edzeni az tök jó, viszont ahhoz, hogy zsírt égess, figyelni kell arra, hogy a pulzusod az "égető" tartományban legyen.

szóval sok szerencsét, és kitartást, mert megéri, ha tudod tartani...

2010. jan. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!