Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek ilyen...

Hogy lehet valakinek ilyen tökéletes alakja?

Figyelt kérdés

[link]

Egyszerűen nemtudom mit csinálhat hogy ilyen karcsú. Szerinetek szép alakja van?



2017. jan. 15. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Az én szememnek nagyon sovány. Tudom hogy vannak ilyen alkatú emberek, de az átlag nem ilyen, és nem is kéne így kinézniük. Érdekes, de semmiképpen sem követendő vagy ideális.
2017. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Egy girhes csontkollekció (valószínűleg szilikon fenékkel) , semmi szép nincs benne. Elég szomorú ha valakinek alkatából adódóan ilyen a külseje, normális ember önszántából ne akarjon így kinézni.
2017. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nem karcsú. Sovány. Nézd meg a karját. Csont és bőr.

A feneke pedig igazi műremek :)

2017. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 llorTllorT válasza:
100%
azanyját ez egy zsák csont.😫😲
2017. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked egy botsáska tökéletes...

Gondolom nem eszik, ha igen, akkor hánytatja magát. Esetleg herointól vagy mástól ilyen gebe, sok modell is így fogy le.

Sport semmi, legfeljebb séta, mert a futástól túl vastag lesz a lába.


Ennyi a nagy titok.


Még gondolom annyi, hogy legfeljebb 20, és sose volt plusz súlya. Kamasz kora óta lehet anorexiás. A hirtelen fogyás meglátszana.

2017. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nagyon szép, de láttam már szebbet is. Nem tudom milyen lenne nektek a szép, ha ez túl sovány... Valmi linkelt képet szívesen megnéznék a számotokra ideálisról
2017. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon sovány, nem tetszik. Nekem férfiként valami ilyesmi az ideális:


[link]

2017. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugy hivjak, ektomorf testalkat. Ilyennek szuletni kell. Magas, nyulank alakja, vekony csontozata van, hizasra keptelen.
2017. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
404 hiba: A keresett oldal nem található.
2017. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!