Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás után mikor alakul ki...

Fogyás után mikor alakul ki az ember reális testképe?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 7 hónapban 12 kg-tól szabadultam meg. Egészséges étkezés, heti 2-3 edzőterem, heti 1 kung fu. Az eszem tudja, látványosan hogy fogytam, mindenki dícsér, L-XL-ről S-M méretre váltottam. Mégis sokszor folyósnak-hájasnak látom magam, pedig sokkal feszesebb lettem, mint voltam. Ha tükörbe nézek, nem tetszik amit látok, el vagyok keseredve. Többen mondták, hogy hozzá kell szokni az új testhez, mikor, hogyan fog ez kialakulni?


31/N, 160 cm, most 56 kg ( 68-ról indultam )


2017. jan. 16. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Idővel... De lehet csak rákaptál az ízére és komoly, sportos formát szertenél látni magadon? :) Az nem baj...
2017. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik, hogy ha lefogynak x kilót, akkor úgy fognak kinézni, mint egy ugyanolyan súlyú modell. A valóság legtöbbször nem ez, és ez sokak számára kiábrándító lehet, főleg, ha még nem látták magukat normális súllyal. Fogadd el magad, hiszen jó a súlyod, a testalkatodon nem tudsz túl sokat változtatni. Folytasd a sportot, hiszen az izmokat fenn is kell tartani.
2017. jan. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!