Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Főzött puding édesítővel nagy...

Főzött puding édesítővel nagy bűn a fogyókúrában?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy még mit ettél ma. Ha mozogtál és nem haladta meg a kalóriahatárt ( pl. 1800 kcal/nap ) akkor nem baj, de te tudod, hogy mennyit is engedsz meg magadnak egy nap. A puding hátulján fel kell legyen tüntetve a kalóriamennyiség, a tej hátán is rajta van, az édesitő hátán is, bár az kevés kalória


Különben milyen volt a puding ? Édesitővel sosem próbáltam, de végülis nem is olyan rossz ötlet

2010. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan volt,mint cukorral. Nem haladta meg a kalóriahatáromat,de mindegy az,ha nagyon hízlal...de akkor nem? Nagyon jól esett!! :)
2010. máj. 5. 20:07
 3/10 anonim válasza:
87%
BŰN... csak az bűn amit te érzel annak!
2010. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az,én már nemtudom mi az és mi nem! Itt is annyi ellentmondás van,ahogy olvasgatom néha a válaszokat a kérdésekre,hogy már lassan semmit sem merek megenni...na mindegy,jól esett,holnap meg majd ugrálok fél órával többet. :)
2010. máj. 5. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Még cukorral is ehetted volna, ha figyelsz arra, hogy több energiát használj el, mint amit beviszel, akkor egy kiegyensúlyozott, egészséges étrendbe belefér még fogyókúra esetén is egy kis nasi...nem mellesleg tejből volt, szóval még egészséges is :)
2010. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
a diétádtól is függ. én szénhidrát szegényen étkezem, majdhogynem Atkins módszerrel. nálam bűn a keményítő is (puding az), mert ha a szervezet lebontja a kemnényítőt csak szénhidrát lesz belőle.
2010. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én diétásat szoktam venni és nem teszek bele cukrot.(nem fogyózok csak így ízlik).szerintem nem "bűnöztél" a pudingoddal.
2010. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
"a diétádtól is függ. én szénhidrát szegényen étkezem, majdhogynem Atkins módszerrel. nálam bűn a keményítő is (puding az), mert ha a szervezet lebontja a kemnényítőt csak szénhidrát lesz belőle." ebben a pár sorban van pár marhaság....
2010. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
részleteznéd mit nem értessz? a szénhidrát szegény, max 60g ch naponta. ez a majdnem atkins. a keményitő pedig összetett cukor. boccs az offért!
2010. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%

nem mondtam, hogy nem értem, azt mondtam, hogy marhaság ....a keményítő nem szénhidráttá alakul, hanem eleve szénhidrát

a szénhidrátszegény étrend hosszú távon súlyos egészségügyi gondokat okoz, kezdetnek pl tanulási és koncentrációs nehézségek, a túl sok fehérje és zsír pedig még komolyabb gondokat is ...


[link]

2010. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!