Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reg-enor vélemények, tapasztal...

Reg-enor vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 09:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%

Ad 1 terméket amiért pénzt adhatsz...

Ad mellé egy hatásos diétát amitől fogysz, de ma mar bárhol megkapod ingyen szálkásító étrend címszóval...

Ha elég hülye vagy hozzá, akkor megveszed, fogyasztod a placebót, betartod mellé a szigorú étrendet, csodák csodájára lefogysz, aztán csinálod az ingyen marketinget a hatástalan szarhoz, mert te csodamód lefogytál a regfostól...

2017. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nekem is elég határozott véleményem van róla,de másokéra is kíváncsi lennék.
2017. jan. 23. 13:56
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
szia , en is hasznalom , fogytam 1 honap alat 4 kilot , meg egy honapig folytatom , szerintem eleg jo , bar kicsit nehez hogy nem lehet enni tejtermeket , med semi edeseget ! :) te hasznalod?
2017. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem,én nem használom. Szüleim kezdték el. Röviden és tömören pénzkidobásnak tartom.
2017. febr. 3. 09:22
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
nincs miert annak tartsd , mert tenyleg hasznal ! :) eleinte en sem gondoltam volna :)
2017. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
nem használ... a hozzá adott diéta ami "használ"... csak ehhez túl hülye vagy...
2017. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
hulye vagy te es a fajtad , te szerencsetlen ,aki vagy !!!! nem is ittal belole , es mered allitani hogy nem jo ???
2017. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem de 15 éve élek főállásban emberek lefogyasztásából és testkompozíció változtatásából... hogy értsd is, személyi edző vagyok... tudok 1-2 dolgot a fogyásról és a 2-3 évente cserélődő csodamódszerekről... amik csodák csodájára hosszútávon sosem eredményesek... mivel mindig áll 1placebo-ból és mellé egy szigorú diétából... csak a te lüke fajtád valamiért nem hajlandó agyilag felfogni, hogy nem a csodaszertől, hanem a diétától fogytok...
2017. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Én használtam a reg-enort, sikerült is 4 hónap alatt leadnom 20 kg-ot.


Sajnos ezt nem sikerült tartanom, mert rögtön visszaszedtem 30 kg-ot, és megundorodtam a zsírtól, a kolbásztól, disznósajttól és társaitól. Nagyon egyoldalú a táplálkozás, amit tartani kell. Ezt a reg-enor nélkül is meg lehetne tenni, de hiányzik sokféle gyümölcs és egyéb, amire a szervezetnek szüksége van.


Én mint volt fogyasztó, akkor követtem el nagy hibát, amikor elkezdtem használni.

Ráadásul a forgalmazók kizárólag a pénzre mentek, ami MLM rendszerben történik, és kérdéssel sem lehetett őket megkeresni, mert érdekes hetekig nem értek rá válaszolni.


Véleményem szerint egy nagy átverés ez a termék.

2017. nov. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 PekSnack válasza:
87%

"Összetevők: tejsavó (99%) "


Átverés - a rosszabbik fajtából. Javarészt naiv mamókákkal elhitetik, hogy a regenor egy csodálatos ital ami fogyást eredményez. Közben a regenor szimpla tejsavó (lásd: összetevők), amihez bárki hozzájuthat ~100Ft/l áron, de teljesen felesleges mert nem ez, hanem a mellé kiírt szigorú cukormentes diéta eredményezheti a fogyást...


A lényeg, hogy a filléres tejsavót így mlm rendszerben árulva sok ezerért tudják eladni, regenor néven. Tiszta haszon, csak nem a fogyasztónak.

2018. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!