Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen itthon végezhető...

Milyen itthon végezhető mozgásformát ajánlotok fogyáshoz, formásodáshoz?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2017. jan. 24. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, egyél kevesebbet! Mozgáshoz fitnesz, elliptikus tréner, ugrálókötelezés, fekvőtámasz, felülés, hasprés, húzódzkodás, guggolás.
2017. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A diéta nagyon fontos. Nem azt mondom hogy ne egyél, mindössze egyél egészségesen. Amúgy nőként fitnesz, férfiként saját testsúlyos edzés. De életmódváltással is csodákat lehet elérni. Biciklivel menj munkába/suliba, menj el futni esténként. Fontos hogy légy türelmes, ne vállald túl magad és légy kitartó. Nem könnyű de legyen a szemed előtt hogy miért csinálod.
2017. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az étkezés része rendben van, csak félek, hogy hiába fogyok le, nem lesz szép testem.
2017. jan. 24. 17:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenhová gyalog járok, bár hozzáteszem, hogy a belvárosban lakom, szóval nem nehéz :) De sokat mozgok a nap folyamán, csak hát az mégsem igazi mozgás.
2017. jan. 24. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is fontos az életmód meg hozzáállás a dolgokhoz. Sok túlsúlyosban valóban egyfajta lustaságot látok. A mozgólépcsőn megáll. Ha nekem kell valami én menjek át, ha neki kell akkor is. Lassú, komótos járás. "Nincs kedvem futkosni érte." Jé, vegyünk chipset. Jé, süti. Sütit akarok!...

Én mindig sokat ettem, édességet is (túl sokat is), néha zsírosat is, és nem mindig sportoltam, de sosem voltam kövér. Igaz, hogy magas is vagyok. De folyton sietve járok és ha kell valami, utána megyek. Lehet, hogy ez nem tűnik soknak, de sok kicsi sokra megy.

Ez kb. szinten tartáshoz elég. Tehát mondjuk jojóeffektus elkerüléséhez. Fogyáshoz aktív sport kell, és megfelelő étkezés. Ezt számtalan helyen leírják, utána kell nézni.

2017. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az étrend a döntő, de kevés feleslegnél még fontosabb a mozgás, mint máskor, pedig mindig szükséges az egészséges élethez...

Kinek mi jön be. Én súlyzós edzést végzek és gyaloglok. Amikor kövér voltam, sokkal-sokkal többet túráztam (kb. heti kb. 70km), viszont az étkezésem miatt híztam. Aztán szinte nulla mozgással lefogytam, ami persze nem volt jó, de nem tudtam rávenni magam. A mozgás jó, de nem jelent fogyást, nincs ebben semmi különös. Attól még segít és amúgyis kismillió haszna van.

Van, aki biziklizni szeret vagy úszni, lendületesen tornázni... Vannak lehetőségek. Nekem a gyaloglás, túrázás az életem része, a súlyzós edzést pedig a testem teljes megmozgatása, erősítése miatt vettem be a képbe (s esztétikailag se rossz, persze). Ha leterheled a kisebb-nagyobb izmaidat, az még az anyagcserédnek is csak jót tehet :)

2017. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Péntek Enikőt nagyon ajánlom.

Én a kardiót és az erősítést is megcsinálom egy nap,általában kardió aztán erősítés (tudom,hogy sokak szerint fordítva kellene de nekem így esik jobban)

Futás vagy otthon Enikőnek vmelyik kardió edzése, utána pedig egy erősítő edzés szintén Enikőtől (saját testsúlyos vagy súlyzós attól függ milyen kedvem van).

A harmadik verzió pedig,hogy egy hosszabb "mindent bele" edzést csinálok.

Annyiféleképpen lehet variálni,hogy nem tudom megunni.

2017. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!