Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, hogy kezdjem...

Fogyni szeretnék, hogy kezdjem el mit egyek reggel, délben, este, nagyon kenyeres vagyok mire tudom fel váltani a kenyeret, mire figyeljek oda, milyen edzést végezhetek itthon?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 75 kg!kB 60kilóra szeretnék le fogyni! Eléggé erős csontozatú vagyok sokan nem mondják meg hogy én 75 kg vagyok!de mégis magamnak nem tetszem! 24 éves vagyok egy kisfiú édesanyja viszont nem igazán tudtam vissza fogyni s nem szeretek a bőrömbe lenni, nem szeretek tükörbe nézni!nagyon narancsbőrös a fenekem, combom, sok felesleg maradt a hasam és a csípőmön 😕 kérlek segítsetek! Elég erős vádlim és combom van így pl olyan mint a futás szerintem nekem nem való mert még erősebb leszek ezeken a helyeken s ezt nem szeretném! Edzőterembe nem tudok el járni, nem engedhetem meg magamnak, meg egyedül vagyok a kisfiammal! Akiknek sikerült fogyni azoktól is szívesen várom hogy sikerült nekik! Kérlek segítsetek! 
2016. nov. 6. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tojás, zab, sovány túró, rizs csirke, vagy rizs hal ...zöldség , édesség helyett gyümölcs


Jillian Michaels torna video youtube ... Én elsőre 5 percet bírtam , 1 hét múlva végig csináltam. A kocogást ajánlom még, ne erőből sprintelj, mert az tényleg izmosít.

2016. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod:


[link]

2016. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Otthon is lehet gyúrni, kezdőnek nem kell olyan sok súly :D Persze sokféle mozgást végezhetsz.


Nincs Egy Igaz Út, sokféleképpen lehet egészségesen fogyni. A kulcs a kalóriadeficit s ennek elérésében sokat segít egy jó, laktató, tápanyagdús étrend. Sokunknak a szénhidrátcsökkentés válik be, nekem nemcsak kvázi kötelező a fogyáshoz, de az energiaszintemnek és közérzetemnek is jót tesz, sokan vagyunk ilyenek. Persze van, aki direkt sok szénhidráttal tud fogyni, akár sok cukorral (gyümölcs). Ki kell tapasztalni, neked mi válik be.

2016. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok levest liszt, tészta nélkül. Kenyér helyett jó lehet a pufirizs, de abból is minél kevesebb. Rengeteg zöldség, ha édességet kívánsz, egyél gyümölcsöt, vagy igyál egy mézes teát. Fehérjéből húsok, hal, tojás, ha bírod a tejet, sajt és túró is mehet. Étolajat felejtsd el, de valamilyen egészségesebb zsiradék kell. Cukros, lisztes, tejes ételeket és a bolti készételeket vedd minimumra. Sétálj sokat a kisfiaddal. Ha már nagyobb, fogócskázzatok, ugráljatok együtt. Ha van még energiád, kétnaponta tornázz egyet, amíg alszik (vagy vele, ha tudsz).
2016. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 98-ról 66-ra fogytam le (3 fiús anyuka), és sikerült ezt a testsúlyt megtartanom. Most éppen útban vagyok az edzöterem felé, úgy hogy csak röviden:

ha nagyon kenyeres vagy, akkor fehérliszt helyett használj búzakonkoly, rozs-, rizs- vagy hajdina lisztet, és süssél magad kenyeret, zsömlét. Ez jó helyettesítö, de nyilván más íze van, mint a fehérlisztböl készült kenyérnek. (Esetleg kezdetben 50-50%-ban kevered öket, és jobb, ha teljeskiörlésü fehérlisztet használsz.) Akár 2.0 kg lisztböl is süthetsz, ha zsömléket csinálsz, azokat jó kezelni: a fagyasztóban tárolhatod, a reggelihez este kiveszel 1-2 db-ot. A youtube-on elég tornagyakorlatot fogsz találni. A fogyókúra nem az éhezésröl szól, de a mérsékletességröl. Elég, ha torna mellett 2-300 kalóriával kevesebbet eszel naponta (kalóriadeficit). Igyál eleget (3 l), aludjál eleget, tornázz kétnaponta. Édesség helyett gyümölcs, de ne tonnaszámra, és inkább a nap elsö felében. Üdítöitalokat ne fogyassz. Étkezz rostokban gazdagon, elegendö fehérje-, szénhidrát- és zsír tartalommal. Ha kérdésed van, receptet kérsz: írjál privit, szívesen válaszolok.

2017. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!