Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggeli edzés előtt tejsavó...

Reggeli edzés előtt tejsavó fehérje?

Figyelt kérdés
Reggelente 15 percet edzek ellipszis tréneren, zsírégetés a cél. Éhgyomorra csinálom, de azt olvastam több helyen, hogy így azért az izmok is égnek, ezért azt javasolják sokan, hogy előtte fél órával tejsavó fehérjét kell fogyasztani. Viszont ebben is van bőven kalória, talán nem is égetnék annyit, mint amennyit bevinnék. Most mi a helyes megoldás?
2017. jan. 25. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
15 perc edzéstől nem sok minden fog történni. Legalább 40 perc kéne aerob pulzustartományban. Nem kell előtte tejsavó fehérje, maximum egy kis bcaa.
2017. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 40 perc után kezd égni a zsír, de hallottam egy olyat, hogy ha reggel, éhgyomorra edz az ember, akkor egyből a zsírhoz nyúl a szervezet. Régebben, ha kerékpároztam, én is tekertem legalább egy órát, csak most erre nincs időm. Ezért próbáltam most ezt, illetve tavaly már egy ideig így kardióztam, és mentek le a kilók. Csak nem akarok izmot veszíteni, ezért kértem a segítséget.
2017. jan. 25. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!