Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 g zsír az sok egy napra? A...

40 g zsír az sok egy napra? A pennys minna tejsavó az jó plusz fehérjének? Amíg izmot növelek addig nem fogyok, csak formásodok?

Figyelt kérdés

És végül mi az a kardio mozgás?

Tök analfadéta vagyok... :(

Válaszokat előre is köszi!:)



2012. ápr. 14. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt látom hogy nem értesz hozzá, bodybuilderen keresd meg az alapismereteket, és meg fogod érteni, ha nem akkor az olvasáshoz is analfabéta vagy:D:D:D:D:D
2012. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A sárga kapszulát már elolvastam..

Minek menjek a bodybuilder oldara? Felfogtam a s.k.-t!

Szerintem ha ilyen okos vagy válaszolni is tudtál volna, de könnyebb így igaz?

Ezt a tejsavót valahol olvastam, nem ismerem és azért kérdezem.. egyébként egyik itt említett fajtát sem ismerem, de nem is tudnám őket beszerezni. Ez fel se merült???

2012. ápr. 14. 13:34
 3/11 A kérdező kommentje:

Tipikus!!! Ha tinip*csákat kell kiosztani, a fogyókúrákkal meg -szerekkel kapcsolatban, mindenki nagyon okos és osztja az észt...

Ennyit a segítőkészségről! És még csodálkoznak, hogy miért írják le őket és miért mindenki sztereotip?!?xD Ezért nem fogom soha betenni a lábam egyetlen konditerembe se..

Irtózok az ilyen bunkó "nagyravagyok magammal" emberektől..

2012. ápr. 14. 14:02
 4/11 A kérdező kommentje:

És a s.k.-ban van, hogy nincs fogyás és izomtömeg növelés egyszerre, mert kizárják egymást a 2-höz szükséges alapvető igények/feltételek.

A kardio mozgásra sose volt szükségem, ezért nem tudom mit jelent.. de már nem is érdekel, csak ezt is a s.k. említette...

A 40 g zsírt pedig azért kérdeztem, mert szinte nem is volt semmiben túl sok olaj, vagy ilyesmi, mégis ennyire jött ki... tejestül, a szh.-okban levő zsírokból, ilyen 3-7 grammokból... úgy hogy olajos magvat nem is ettem...

2012. ápr. 14. 14:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Testsúly, nem, életkor és egyéni aktivitás függvénye, mennyi zsír kell neked.

A Minna tejsavóital finom, de nézted a fehérjetartalmát? Elhanyagolható mennyiséget tartalmaz...

2012. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kardio mozgás folyamatos mozgás, ha jól tudom, eléggé megemeli a pulzusszámot, ez lényege, de nem akarok belemenni, mert én se vagyok annyira okos, és még jól leosztanak. Az előző voltam...
2012. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 N0rbi04 válasza:
100%
Talán mert a shop.builderen fent van mi az a kardio meg aerob edzés? ;) Ha meg tömeget akarsz növelni, akkor tömegnövelőt vegyél ne fehérjét. Egy jó kis multivitamin és persze rendes kaja. Konditerembe meg nem néznek ki, sőt sokan segítenek is.
2012. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a segítő választ!:)

Na akkor azt a tejsavót meg se nézem, akkor marad a sok husi, meg a túró.:)

A zsírról meg hol azt olvasom, hogy 70 g kell naponta, hol meg hogy testsúly X 0,7 g mert akkor 5 grammal túllépem...

Na de nem mindennap, csak még most kezdtem kiszámolni ezeket és nagyon meglepődtem, hogy ez a semmi ez 40 gr volt azon a napon.


A kardiót meg elolvastam több helyen is már, de nem tiszta. Na mindegy. (nagyon utálok paprikajancsit játszani itthon, és eddig ilyesmiket találtam hozzá...)


Kondin kb. 1-2 éve gondolkozom, de sajnos mindig visszatart hogy belépek és ..ÚGY néznek, meg kinéznek, meg jaj, de béna, meg nézd hogy izzad az a ló 5 perc után... szóval... meg sajnos (látásból)ismerek egy két fazont akik már messziről irritálnak(O agy XXL önbizalom) meg félek, hogy ha máshol nem, akkor ott bepróbálkoznának...(pedig lejön a fejemről, hogy hányni tudnék már attól is ha nem hagynak figyelmen kívül...)

Láthatatlanná meg nem tudok vállni..:)

Na szóval ezeket úgysem fogom leküzdeni, gyomorgörccsel meg nem lehet edzeni.

2012. ápr. 14. 16:29
 9/11 A kérdező kommentje:

Multivitamin? Na látod erről sincs semmi fogalmam, hogy melyik pl a jó. És saccperkábé mennyi pénz..

Megint analfabéta vagyok...

2012. ápr. 14. 16:40
 10/11 N0rbi04 válasza:
Vitaminról küldtem üzit! Ez az önbizalomhiány üres kifogás! Be kell menni aztán pakolni a vasat! Én is először örültem, hogy az üres rudat ki bírom nyomni. Szerinted érdekelt, hogy mit szólnak? Nem! Mindenki volt kezdő. Ne megszólni kell hanem éppen ellenkezőleg becsülni, ha valaki tesz az egészségért! Ha meg nem akarsz egyedül menni, menj le egy haverral, nagyon jól tud motiválni egy edzőtárs.
2012. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!